76% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z tym dostawcą. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 76% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Admiral Markets Group składa się z następujących firm:

Admiral Markets Cyprus Ltd

Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
KONTYNUUJ

Admiral Markets AS

Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ

Admiral Markets UK Ltd

Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Regulator CySEC efsa fca

MetaTrader 4 dla Mac

Z Admiral Markets nie musisz już instalować dodatkowego oprogramowania, aby uruchomić platformę MetaTrader 4 na swoim komputerze Apple. Teraz to proste.

Admiral Markets umożliwia handel na MT4 na Mac w sposób dedykowany poprzez bezpłatny rachunek demo. Dowiedz się więcej o tej platformie poniżej!

Funkcje MT4 dla Mac

MetaTrader4forMacOSX.uk-mt4-for-mac-features-img-1-alt

Ogólnie rzecz biorąc, MetaTrader 4 dla Mac nie różni się znacznie od MetaTrader 4 dla Windows, ponieważ Admiral Markets stara się dostarczyć Ci możliwie jak najbardziej zbliżoną platformę do Twojej ulubionej platformy jak to tylko możliwe. Możesz korzystać z większości funkcjidostępnych na regularnej platformie MT4, wśród których są:

  • Kwotowania rzeczywiste
  • One-Click Trading
  • Wiele interwałów czasowych
  • Zaawansowane wykresy
  • Konfigurowalne wskaźniki
  • I wiele więcej!

To o czym trzeba pamiętać, to fakt że emulowanie Expert Advisors jest stosunkowo trudne i może nie spełnić wszystkich zakładanych oczekiwań. Dlatego też lepiej nie wykorzystywać w platformie MT4 dla Mac zewnętrznych wskaźników oraz robotów transakcyjnych.

Jak zainstalować MT4 na Mac?

Instalacja MetaTrader 4 na OSX jest dość łatwa. Ogólnie rzecz biorąc, proces wygląda dokładnie tak samo jak instalacja każdego innego oprogramowania spoza Apple App Store.

Instalacja MT4 na Mac OS X

W pierwszej kolejności musisz pobrać aplikację. Ponieważ jest to zemulowana aplikacja, jest dość duża i w zależności od wersji może osiągać rozmiar nawet ponad 200 MB.

Po pobraniu aplikacji Admiral Markets MT4 dla Mac, należy otworzyć pobrany plik, przeciągnąć i wrzucić do katalogu aplikacji.

Wygląda na to, że to wszystko. Właśnie spełniono wszystkie wymagane kroki w celu zainstalowania MT4 na Twojego Max OSX.

Prosimy pamiętać, że aplikacja ta nie pochodzi od Apple App Store, więc w przypadku instalacji powinieneś udostępnić opcję instalacji niepodpisanych cyfrowo aplikacji. Aby to zrobić należy kliknąć na ikonę Apple w lewym górnym rogu ekranu, wybrać Preferencje Systemowe, a następnie przejść do Ochrona i Prywatności. Następnie należy edytować zakładkę Ogólne, można to zrobić tylko po wprowadzeniu hasła, po kliknięciu na kłódkę w lewym dolnym rogu okna. Po tych czynnościach, wybieramy opcję "Dopuszczaj programy pobrane z: dowolnego źródła".

Zautomatyzowany handel na MT4 dla Maca

Jak już wspomniano wcześniej, EA lub Expert Advisors nie zawsze działają zgodnie z zamierzeniami na Mac, więc zalecane jest dokładne sprawdzenie wiarygodności każdego EA. Poniżej znajdziesz dodatkowe informacje odnośnie instalacji EA na platformie MetaTrader 4 dla Mac.

Warto również wspomnieć, że Admiral Markets dostarcza wersję MT4 Supreme Edition za pośrednictwem Expert Advisors i dlatego też ta nakładka nie jest dostępna dla podstawowej wersji MT4 dla Mac OS.

Instalacja EAs, wskaźników i skryptów

Instalacja EAs i skryptów dla MetaTrader 4 na Mac OS X: Pokaż zawartość pakietu

Aby zainstalować dodatkowe narzędzia takie jak Expert Advisors (EAs), wskaźniki lub skrypty, otwórz folder aplikacji i kliknij prawym przyciskiem myszy na Admiral Markets MT4. W otwartym menu wybierz Pokaż Zawartość Pakietu. Teraz możesz zobaczyć całą zawartość folderu instalacyjnego. Podwójne kliknięcie na “drive_c” spowoduje przeniesienie do struktury MetaTrader na MAC.

Instalowanie EA i skryptów dla MetaTrader 4 na Mac OS X: wewnątrz folderu experts

Kiedy już znasz strukturę katalogu MetaTrader, możesz umieścić tam EA, wskaźniki i skrypty.

Jeśli masz jakiekolwiek problemy z wizualizacją niektórych EA w terminalu MT4, pobierz czcionki podlinkowane poniżej.

Kliknij tutaj, aby pobrać czcionki

Kliknij dwukrotnie na pobrany plik i naciśnij "Instaluj czcionkę"

Pamiętaj, że instalacja MetaTrader 4 na Mac OS poprzez Wine oraz WineBottler nie gwarantuje stabilnego funkcjonowania Expert Advisors. Dlatego należy rozważyć inwestowanie na analogicznych aplikacjach jeśli zamierzasz handlować na Mac w trybie automatycznym.

Pobierz MT4 na Maca

Zaprzestań prób instalacji MT4 poprzez Wine i WineBottler. Nie ma potrzeby inwestować też w analogiczne drogie aplikacje - zdobądź MetaTrader dla Mac od Admiral Markets już teraz !