79% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z tym dostawcą. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Regulator CySEC efsa fca

MetaTrader 4 dla iPada

Obecnie tablety zdobywają coraz większą popularność i z całą pewnością jest to trend, który będzie się utrzymywał. Prawdą jest również stwierdzenie, że urządzenia iOS od Apple są nieco bardziej rozpowszechnione niż tablety z systemem Android. Z Admiral Markets możesz pobudzić swojego iPada do pracy poprzez pobranie i zainstalowanie na nim platformy MT4. W ten sposób zyskujesz nie tylko szansę na otwieranie zleceń z każdej lokalizacji, ale również m.in. możliwość analizy rynku i modyfikowania zleceń.

Funkcjonalność MT4 na iPada

MetaTrader dla iPad jest wyposażony w cały szereg przydatnych funkcji. Jeśli zamierzasz handlować z wysoką częstotliwością na urządzeniu mobilnym, to z pewnością iPad powinien być Twoim wyborem. Oto jakie oferuje funkcje:

  • Rzeczywiste kwotowania
  • Zaawansowane narzędzia Analizy Technicznej
  • One-Click Trading
  • Pełna personalizacja
  • 3 typy linii trendu
  • I wiele więcej!

MetaTrader4foriPad.uk-mt4-for-ipad-features-img-1-alt?

Dzięki MT4 na iPada masz możliwość korzystania z platformy transakcyjnej prawie identycznej jak na komputera. To bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie mobilność, a jednocześnie chcą korzystać z zaawansowanych funkcji platformy MT4.

Funkcje wersji MT4 dla iPada

iPad zapewnia większy ekran niż iPhone, ale poza tym prezentuje większy zasób wskaźników technicznych MT4. Obecnie dostępne iPady z dużymi ekranami pozwalają na dokonanie wnikliwej analizy danego instrumentu. Już teraz nic Ci nie umknie.

MT4 dla iPada: ekran wskaźników

Dzięki aplikacji MT4 dla iPada w każdej chwili możesz dodać do swojego wykresu interesujące Cię wskaźniki analizy technicznej. Musisz jednak, pamiętać, że obecnie aplikacja nie zezwala na import zewnętrznych wskaźników. Jednak w jej zasobach znajdziesz te najpopularniejsze i najbardziej wartościowe. Ponadto MT4 dla iPada oferuje możliwość korzystania z narzędzia One-Click-Trading.

Jak zainstalować MT4 na iPada?

W pierwszej kolejności musisz odwiedzić Apple App Store i wybrać aplikację Admiral Markets MT4. Możesz również uzyskać niezależną wersję platformy, ale wtedy będzie nieco trudniej skonfigurować serwery, więc najlepiej pobierz wersję aplikacji od Admiral Markets. Kiedy już znajdziesz ją w App Store, pobierz ją i zainstaluj MetaTrader 4 dla iPada.

Po zainstalowaniu aplikacji, jej otwarcie spowoduje pojawienie się następującego ekranu:

MT4 dla iPada: znajdź swojego brokera

Musisz wybrać odpowiedni serwer, a następnie zalogować się używając danych dostępowych swojego rachunku. W przypadku, kiedy nie masz jeszcze rachunku, kliknij w poniższy link. Otwarcie go zajmie Ci zaledwie kilka minut.

Otwórz rachunek demo MetaTrader 4 tutaj

Rozpocznij

Masz iPada i nie możesz doczekać się kiedy rozpoczniesz handel? Poniżej znajdziesz ikonę App Store. Klikając na nią zostaniesz przekierowany do aplikacji Admiral Markets MT4 dla iPada. Teraz pobierz MetaTrader 4 dla iPada i zacznij cieszyć się handlem z każdego miejsca na świecie. Dzięki edycji Admiral Markets tej aplikacji zaoszczędzisz czas, ponieważ serwery są już skonfigurowane specjalnie dla Ciebie. Zdobądź tę aplikację już teraz!

Admiral Markets Group składa się z następujących firm:
Admiral Markets Cyprus Ltd
Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
KONTYNUUJ
Admiral Markets AS
Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ
Admiral Markets UK Ltd
Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.