76% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z tym dostawcą. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 76% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Admiral Markets Group składa się z następujących firm:

Admiral Markets Cyprus Ltd

Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
KONTYNUUJ

Admiral Markets AS

Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ

Admiral Markets UK Ltd

Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Regulator CySEC efsa fca

Profesjonalne Warunki Handlu

Procedura
Detaliczne Warunki

Jeśli interesujesz się handlem na detalicznych warunkach, zarejestruj się w Gabinecie Inwestora i po prostu pomiń w formularzu otwarcia rachunku krok aplikowania o profesjonalne warunki.

Profesjonalne Warunki

Jeśli interesujesz się handlem na profesjonalnych warunkach, zarejestruj się w Gabinecie Inwestora i wypełnij formularz aplikacji o profesjonalne warunki przy otwieraniu rachunku.

Obecni Klienci

Jeśli posiadasz już u nas rachunek i chcesz zmienić warunki na profesjonalne, prosimy o wypełnienie formularza dostępnego w Gabinecie Inwestora w zakładce "Profesjonalne Warunki".

Pytania i Odpowiedzi

 • Dlaczego istnieje limit dźwigni finansowej w odniesieniu do detalicznych warunków?

  Rachunki detaliczne mają ograniczoną dźwignię finansową ze względu na regulacje Komisji Nadzoru Finansowego (FCA), mające na celu ochronę klienta detalicznego.

  Handel na rynkach finansowych jest złożoną dziedziną, która do osiągnięcia sukcesu wymaga rozległej wiedzy i poświęcenia. Nie ma łatwych pieniędzy, tak samo jak w innych dziedzinach.

 • Dlaczego istnieje zakaz wypłacania bonusów dla klientów detalicznych?

  Klienci detaliczni nie otrzymują żadnych rabatów, cash-back`ów i innych premii, ponieważ regulacje Komisji Nadzoru Finansowego (FCA) zabraniają oferowania klientom detalicznym korzyści pieniężnych i niepieniężnych poza narzędziami informacyjno-badawczymi.

 • Dlaczego potrzebuję ochrony przed ujemnym saldem?

  W przypadku handlu opartego na depozycie zabezpieczającym, istnieje niezerowa możliwość osiągnięcia ujemnego salda, np. jeśli masz dużą pozycję z dużą dźwignią finansową, a rynek gwałtownie zmierza w odwrotnym kierunku.

  Detaliczne warunki zapewniają pełną ochronę przez ujemnymi saldami.

  Według statystyk Admiral Markets Group, średnia rekompensata ujemnych sald dokonana w 2017 wyniosła 78 GBP.

 • Dlaczego muszę mieć możliwość składania reklamacji do organów regulacyjnych?

  Być może zechcesz skierować spór do Rzecznika ds. Usług Finansowych (Financial Ombudsman Service, FOS), jeśli uznasz, że został on rozwiązany przez nas z jakimkolwiek naruszeniem.

  Klienci detaliczni kwalifikują się do złożenia skargi do Rzecznika ds. Usług Finansowych, podczas gdy klienci profesjonalni mogą używać tego prawa, jeżeli są zakwalifikowani jako `Konsumenci` (tj. traderzy indywidualni). Klienci profesjonalni handlujący w imieniu osób prawnych nie mają tego prawa.

  W każdym przypadku należy zrozumieć, że jesteśmy regulowaną firmą świadczącą usługi finansowe i zawsze staramy się rozstrzygać wszelkie spory zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i regulacjami.