Admiral Markets Group składa się z następujących firm:

Admiral Markets UK Ltd

Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
 • Dźwignia do:
  1:30 dla klientów detalicznych,
  1:500 dla klientów profesjonalnych
 • Ochrona FSCS
 • Ochrona przed Ujemnym Saldem
KONTYNUUJ

Admiral Markets AS

Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
 • Dźwignia do:
  1:30 dla klientów detalicznych,
  1:500 dla klientów profesjonalnych
 • Fundusz Gwarancyjny
 • Ochrona przed Ujemnym Saldem
KONTYNUUJ
Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.
Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.
Regulator fca efsa

Rodzaje Rachunków

Admiral Markets oferuje znakomite warunki handlu i wysoką funkcjonalność na każdym z oferowanych rachunków. Wybierz ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i rozpocznij handel na globalnych rynkach finansowych już dziś!

Wybierz Warunki Handlu


Uwagi

 1. Warunki dla CFD na metale spot, indeksy cash, indeksy futures, akcje, obligacje i kryptowaluty znajdują się w  Specyfikacji Instrumentów.
 2. Klienci Detaliczni mają zapewnioną jednolitą stopę lewarowania, podczas gdy Klienci Profesjonalni mają wielopoziomowe lewarowanie, tak że dźwignia finansowa dla par walutowych i niektórych rodzajów kontraktów CFD zależy od wartości nominalnej pozycji, jak przewidują  Wymogi Depozytowe.
 3. Klienci Detaliczni mają zapewnioną jednolitą stopę lewarowania, podczas gdy Klienci Profesjonalni mają wielopoziomowe lewarowanie, tak że dźwignia finansowa dla par walutowych i niektórych rodzajów kontraktów CFD zależy od wartości nominalnej pozycji, jak przewidują  Wymogi Depozytowe.
 4. Prowizja jest wskazana dla jednostronnej transakcji i pobierana w pełnej wysokości (tj. podwojona) podczas otwarcia pozycji. Przykłady kalkulacji i stawki dla różnych walut depozytowych są dostępne w sekcji  Prowizje.
 5. Prowizja jest wskazana do jednostronnej transakcji i jest pobierana na zasadzie "na transakcję" (czyli za każdym razem, gdy aktywo jest kupowane lub sprzedawane). Pełną informację o stawkach prowizji oraz o wartości minimalnej prowizji można znależć w sekcji Specyfikacja Instrumentów. Przykłady kalkulacji zostały omówione w sekcji Prowizje.

 1. Otwórz rachunek Zarejestruj się w Gabinecie Inwestora, wypełnij formularz otwarcia rachunku i prześlij dokumenty rejestracyjne
 2. Zdeponuj środki Wybierz dogodną dla siebie formę transferu środków i zasil swój rachunek poprzez Gabinet Inwestora
 3. Rozpocznij handel Pobierz platformę MetaTrader, zaloguj się i zacznij handlować na globalnych rynkach!

Ostrzeżenie o Ryzyku

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 83% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.