Admiral Markets Group składa się z następujących firm:

Admiral Markets Cyprus Ltd

Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
Strona dostępna tylko w języku angielskim
KONTYNUUJ

Admiral Markets AS

Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ

Admiral Markets UK Ltd

Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Regulator efsa fca

Rodzaje Rachunków

Admiral Markets oferuje znakomite warunki handlu i wysoką funkcjonalność na każdym z oferowanych rachunków. Wybierz ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i rozpocznij handel na globalnych rynkach finansowych już dziś!


Uwagi

  1. Warunki dla CFD na metale spot, indeksy cash, indeksy futures, akcje, obligacje i kryptowaluty znajdują się w  Specyfikacji Instrumentów.
  2. Poziomy dźwigni dla par walutowych oraz niektórych typów CFD zależą od wartości nominalnej pozycji i znajdują się w zakładce  Wymogi Depozytowe.
  3. Prowizje pobierane za kontrakty CFD na parach walutowych i metalach na koncie Admiral.Prime zależą od miesięcznego wolumenu, co oznacza, że aktywni inwestorzy płacą mniej. Wartość prowizji jest wskazywana dla transakcji jednostronnej i pobierana w pełnej wysokości (tzn. podwojonej) w momencie otwarcia pozycji. Struktura prowizji, przykłady obliczeń i stopy procentowe dla różnych walut depozytowych są podane w Prowizje. Prowizja pobierana za kontrakty CFD na Towary Energetyczne Spot i indeksy kasowe na rachunku Admiral.Prime nie zależy od miesięcznego wolumenu i jest pobierana według stawek ryczałtowych, które można znaleźć w Specyfikacji Instrumentów.
  4. Prowizja jest wskazana do jednostronnej transakcji i jest pobierana na zasadzie "na transakcję" (czyli za każdym razem, gdy aktywo jest kupowane lub sprzedawane). Pełną informację o stawkach prowizji oraz o wartości minimalnej prowizji można znależć w sekcji Specyfikacja Instrumentów. Przykłady kalkulacji zostały omówione w sekcji Prowizje.

  1. Otwórz rachunek Zarejestruj się w Gabinecie Inwestora, wypełnij formularz otwarcia rachunku i prześlij dokumenty rejestracyjne
  2. Zdeponuj środki Wybierz dogodną dla siebie formę transferu środków i zasil swój rachunek poprzez Gabinet Inwestora
  3. Rozpocznij handel Pobierz platformę MetaTrader, zaloguj się i zacznij handlować na globalnych rynkach!

Ostrzeżenie o Ryzyku

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.