Admiral Markets Group składa się z następujących firm:

Admiral Markets UK Ltd

Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ

Admiral Markets AS

Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ

Admiral Markets Cyprus Ltd

Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
Strona dostępna tylko w języku angielskim
KONTYNUUJ
Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.
Icon / Close / Rounded Created with Sketch.
Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.
Icon / Close / Rounded Created with Sketch.
Regulator fca efsa

Rodzaje Rachunków

Admiral Markets oferuje znakomite warunki handlu i wysoką funkcjonalność na każdym z oferowanych rachunków. Wybierz ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i rozpocznij handel na globalnych rynkach finansowych już dziś!


Uwagi

  1. Warunki dla CFD na metale spot, indeksy cash, indeksy futures, akcje, obligacje i kryptowaluty znajdują się w  Specyfikacji Instrumentów.
  2. Poziomy dźwigni dla par walutowych oraz niektórych typów CFD zależą od wartości nominalnej pozycji i znajdują się w zakładce  Wymogi Depozytowe.
  3. Prowizje pobierane za kontrakty CFD na parach walutowych i metalach na koncie Admiral.Prime zależą od miesięcznego wolumenu, co oznacza, że aktywni inwestorzy płacą mniej. Wartość prowizji jest wskazywana dla transakcji jednostronnej i pobierana w pełnej wysokości (tzn. podwojonej) w momencie otwarcia pozycji. Struktura prowizji, przykłady obliczeń i stopy procentowe dla różnych walut depozytowych są podane w Prowizje. Prowizja pobierana za kontrakty CFD na Towary Energetyczne Spot i indeksy kasowe na rachunku Admiral.Prime nie zależy od miesięcznego wolumenu i jest pobierana według stawek ryczałtowych, które można znaleźć w Specyfikacji Instrumentów.
  4. Prowizja jest wskazana do jednostronnej transakcji i jest pobierana na zasadzie "na transakcję" (czyli za każdym razem, gdy aktywo jest kupowane lub sprzedawane). Pełną informację o stawkach prowizji oraz o wartości minimalnej prowizji można znależć w sekcji Specyfikacja Instrumentów. Przykłady kalkulacji zostały omówione w sekcji Prowizje.

  1. Otwórz rachunek Zarejestruj się w Gabinecie Inwestora, wypełnij formularz otwarcia rachunku i prześlij dokumenty rejestracyjne
  2. Zdeponuj środki Wybierz dogodną dla siebie formę transferu środków i zasil swój rachunek poprzez Gabinet Inwestora
  3. Rozpocznij handel Pobierz platformę MetaTrader, zaloguj się i zacznij handlować na globalnych rynkach!

Ostrzeżenie o Ryzyku

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 84% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.