Download book
Dziękujemy za zainteresowanie ebookiem! Aby w pełni wykorzystać informacje zawarte w e-booku, otwórz bezpłatny rachunek demonstracyjny. Z Admiral Markets otrzymasz dostęp do trendów technologicznych, które pojawią się w ciągu najbliższych kilku lat.
Prosimy sprawdzić skrzynkę e-mail lub kliknąć ten link w celu pobrania
Wprowadź swoje imię (w alfabecie łacińskim)
© Admiral Markets (UK) Ltd. Admiral Markets (UK) Ltd. jest podmiotem uprawnionym i nadzorowanym przez Financial Conduct Authority. (FCA Register No. 595450). Admiral Markets (UK) Ltd. jest podmiotem zarejestrowanym w Anglii i Walii w rejestrze handlowym Companies House. Numer w rejestrze: 08171762. Siedziba firmy: 16 St. Clare Street, Londyn EC3N 1LQ, Wielka Brytania.

Ostrzeżenie o ryzyku: Dokonywanie transakcji z wykorzystaniem lewarowanych instrumentów finansowych jest działalnością wysoce spekulacyjną, obarczoną istotnym poziomem ryzyka i może wiązać się z powstaniem znacznych strat.

W związku z tym nie należy inwestować ani ryzykować środków finansowych, na których utratę nie możesz sobie pozwolić. Należy upewnić się, że rozumiesz wszystkie rodzaje ryzyka.

Przed rozpoczęciem korzystania z usług Admiral Markets UK Ltd należy w pełni zrozumieć ryzyka związane z handlem.