76% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z tym dostawcą. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 76% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Admiral Markets Group składa się z następujących firm:

Admiral Markets Cyprus Ltd

Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
KONTYNUUJ

Admiral Markets AS

Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ

Admiral Markets UK Ltd

Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Regulator CySEC efsa fca

Pro.Cashback

Bądź częścią Pro.Cashback!

Nasz program lojalnościowy Pro.Cashback nagradza Cię, kiedy handlujesz! Jako profesjonalny klient, Twój rachunek będzie automatycznie zasilany każdego miesiąca kwotą wynikajacą z wolumenu obrotu. Nie musisz ubiegać się o nagrodę ani wykonywać żadnych konkretnych działań: po prostu handluj i ciesz się swoją nagrodą!

Im więcej środków zostanie dodanych do Twojego rachunku, tym więcej masz okazji do handlu i potencjalnych korzyści z największego i najbardziej płynnego rynku finansowego na świecie!

Ten program lojalnościowy jest dostępny tylko dla klientów profesjonalnych. Jeśli chcesz sprawdzić, czy kwalifikujesz się do statusu profesjonalnego, w pierwszej kolejności zapoznaj się z różnicą między detalicznymi i profesjonalnymi warunkami handlu, a następnie odwiedź naszą stronę Admiral Markets Pro, aby uzyskać więcej informacji.

Regulamin

  • ProCashback-AMCashback.uk-promo-club-tcs-li-0
  • Stawka rabatu wynosi 1 USD za milion USD wartości nominalnej.
  • Otrzymasz nagrodę za handel na rachunkach Admiral.Markets, Admiral.MT i Admiral.Prime.
  • Obliczamy Twoją nagrodę zgodnie z miesięcznym obrotem, na podstawie zamkniętych pozycji.
  • Nie musisz ubiegać się o nagrodę ani podejmować jakichkolwiek działań, aby ją uzyskać - automatycznie zaksięgujemy ją na Twoich rachunkach w pierwszym dniu kalendarzowym każdego miesiąca.
  • Przy obliczaniu nie uwzględniamy Twoich pozycji z czasem trwania krótszym niż 15 minut lub tych, w których wartość zysku/straty jest niższa niż dwukrotność typowego spreadu na instrumentach będących przedmiotem obrotu, jak również pozycji na CFD na akcje i CFD na ETFy.
  • Nie ma żadnych limitów, takich jak minimalne wartości płatności lub minimalny miesięczny wolumen.

Zwiększ Swoje Środki Finansowe dzięki członkostwu w Admiral Markets