Regulator

Co się stanie, jeśli wybiorę regulatora?

Admiral Markets UK jest podmiotem regulowanym przez UK Financial Conduct Authority (FCA): Firm Ref № 595450.

Admiral Markets AS jest podmiotem regulowanym przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA): License № 4.1-1/46.

Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.

Dziękuję, rozumiem to
fca
efsa
W co warto inwestować w 2018 - Możliwości i Prognozy (Gdańsk)
Seminar

Bezpłatne W co warto inwestować w 2018 - Możliwości i Prognozy (Gdańsk)

Adres
Hotel Qubus, ul. Chmielna 47-52
Gdansk, Poland
Data i Czas
February 01
18:00 - 21:00
0
Dni
0
Godzin
0
Minut
0
Sekund
Wolne Miejsca 42

Spotkaj się z nami w swoim mieście na DARMOWYM szkoleniu i dowiedz się, w co warto inwestować w 2018 roku. Kliknij przycisk "DOŁĄCZ DO SEMINARIUM" i zarezerwuj miejsce!

W 2017 roku obserwowaliśmy wzmożony apetyt na ryzyko, podobnie zresztą jak rok wcześniej. Kapitalizacja rynku kryptowalut rośnie w niesamowitym tempie, a ceny poszczególnych walut cyfrowych (w tym Bitcoina) zaliczają nowe maksima. Amerykańskie giełdy również biją rekordy. Surowce kontynuują swoje trendy, a dolar amerykański wykazuje sporą słabość wobec innych walut.

Jeśli chodzi o przyszłość rynków finansowych, tworzy się konsensus, w którym kryptowaluty będą odgrywać główną rolę. Czy ożywione trendy utrzymają się w 2018 roku, czy nastąpi zmiana nastrojów na rynku i pojawią się nowe możliwości?

To ważne pytania, dlatego też organizujemy ten ekskluzywny i DARMOWY seminar w Gdańsku i 5 innych miastach. W trakcie spotkania poznasz możliwości inwestowania w kryptowaluty, akcje, towary i inne instrumenty. Dowiesz się, w jaki sposób rozszerzyć swoje portfolio o instrumenty CFD oraz otrzymasz prognozy na 2018 dla najważniejszych aktywów.

Dzięki temu spotkaniu:

  • Poznasz najważniejsze możliwości inwestycyjne i pomysły na handel na 2018
  • Zrozumiesz zalety handlu CFD na kryptowaluty, towary, akcje, indeksy i waluty
  • Dowiesz się, jak tworzyć portfel inwestycyjny i tradingowy
  • Otrzymasz prognozy na 2018 rok dla najważniejszych aktywówWięcej informacji

Wszyscy uczestnicy będą mogli wziąć dodatkowo udział w sesji pytań i odpowiedzi, która odbędzie się po zakończeniu szkolenia. Przewidzieliśmy również czas na networking.

Spotkanie poprowadzi specjalista Admiral Markets z wieloletnim doświadczeniem w inwestowaniu i tradingu. Gościem specjalnym będzie przedstawiciel serwisu Comparic, który objął patronat medialny nad wydarzeniem.

Pamiętaj, że liczba miejsc jest ograniczona. Zarejestruj się online, aby zdobyć zaproszenie na spotkanie w Gdańsku.


Mariusz Słomski
Mariusz Słomski

Prowadzący

Specjalista ds. rynków finansowych w Admiral Markets. Praktyk, który wiedzę i doświadczenie zdobywał między innymi pracując jako zawodowy trader. Pasjonat analizy technicznej oraz handlu automatycznego. Prywatnie prowadzi blog o tradingu.

Adam Rak
Adam Rak

Prowadzący

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z rynkami finansowymi związany od 2011 roku. Aktywny trader współpracujący z Comparic. W handlu wykorzystuje głównie Price Action w połączeniu z technikami Fibonacciego.W co warto inwestować w 2018 - Możliwości i Prognozy (Gdańsk)

Zdobywaj wiedzę

Bezproblemowa rejestracja i nauka

Podziel się swoimi wrażeniami