Admiral Markets Group składa się z następujących firm:

Admiral Markets UK Ltd

Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
 • Dźwignia do:
  1:30 dla klientów detalicznych,
  1:500 dla klientów profesjonalnych
 • Ochrona FSCS
 • Ochrona przed Ujemnym Saldem
KONTYNUUJ

Admiral Markets AS

Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
 • Dźwignia do:
  1:30 dla klientów detalicznych,
  1:500 dla klientów profesjonalnych
 • Fundusz Gwarancyjny
 • Ochrona przed Ujemnym Saldem
KONTYNUUJ

Admiral Markets Cyprus Ltd

Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
 • Dźwignia do:
  1:30 dla klientów detalicznych,
  1:500 dla klientów profesjonalnych
 • Ochrona ICF
 • Ochrona przed Ujemnym Saldem
Strona dostępna tylko w języku angielskim
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Regulator fca efsa

Instrumenty Finansowe

Poznaj szczegółowe informacje o instrumentach finansowych, które pomogą Ci zrozumieć działanie instrumentów finansowych oraz specyfikę handlu na danych instrumentach. Dowiedz się, które instrumenty finansowe (w tym Forex i CFD) są najlepsze do handlu.

Top Indeksy Europejskie: FTSE 100, CAC 40, DAX 30

Indeksy giełdowe to czołowe instrumenty w tradingu. Dowiedź się czym charakteryzują się top indeksy europejskie i dlaczego są popularne wśród inwestorów.

Czas czytania: 7 minut

Fundusze ETF - najważniejsze informacje i najpopularniejsze ETFy

Dowiedz się, czym są fundusze ETF, czyli fundusz inwestycyjny otwarty Exchange Traded Fund. Poznaj historię oraz najważniejsze aspekty inwestowania w ETFy.

Indeksy giełdowe z USA: S&P 500, DJIA 30, NASDAQ 100

Indeksy USA to jedne z najważniejszych indeksów giełdowych na świecie. Poznaj najważniejsze indeksy giełdowe - S&P 500, Dow Jones Industrial i Nasdaq 100.

Inwestowanie w akcje i handel kontraktami CFD na akcje

Inwestowanie w akcje to bardzo popularna forma lokowania środków. Możliwe jednak, że nie wiesz, że istnieje alternatywa w postaci kontraktów CFD na akcje.

Akcje jako papiery wartościowe - definicja i rodzaje akcji

Akcje to papiery wartościowe, które chyba należą do najpopularniejszych na świecie. Akcje giełdowe notowane są na giełdach papierów wartościowych. Dowiedz się, czym są akcje oraz jakie korzyści płyną z posiadani akcji. Poznaj akcje imienne, akcje aportowe, akcje gotówkowe oraz inne rodzaje akcji.

Kontrakty CFD - dlaczego CFD stały się tak popularne

CFD to kontrakt na różnicę kursową, czyli instrument finansowy odzwierciedlający instrument bazowy. Contract for Difference stał się bardzo popularny z uwagi na zastosowanie dźwigni finansowej, pozwalającej na handel wielokrotnością naszego depozytu zabezpieczającego. Poznaj kontrakty CFD.

Indeks WIG 20 - analiza WIG20 [Poradnik inwestora]

Analiza WIG20 bywa nie lada wyzwaniem. Warszawski Indeks Giełdowy skupiający 20 największych spółek W20 bywa często nieprzewidywalny. Poznaj metody analizy indeksu WIG20, takie jak analiza techniczna WIG20, wskaźniki wspomagające analizę i dowiedz się, jaka jest najskuteczniejsza analiza WIG 20.

Handel na DAX 30 CFD z wykorzystaniem strategii Heiken Ashi

Heiken Ashi to jedna z najpopularniejszych strategii wykorzystywanych przez traderów handlujących na DAX30. Dowiedz się, jak działa strategia Heiken Ashi i jak używać jej handlując na DAX30 CFD. Poznaj najważniejsze informacje o strategii Heiken Ashi i rozpocznij trading na DAX 30 CFD już teraz.

Handel na DAX30 CFD [Poradnik początkującego tradera]

DAX30 to indeks niemieckich blue chips. Dowiedz się, jak grać na giełdzie indeksem CFD DAX 30 i dlaczego warto wybrać trading CFD na DAX30.

Co to jest Bitcoin Cash BCH - Poradnik Kryptowaluty od A do Z

Bitcoin Cash to jedna z najnowszych kryptowalut, która powstała po forku na Bitcoin. Poznaj Bitcoin Cash - BCH i dowiedz się, jaki jest Bitcoin Cash kurs.

Co to jest Ripple XRP - Poradnik Kryptowaluty od A do Z

Ripple to czołowa kryptowaluta pod względem pupularności. Poznaj Ripple XRP i dowiedz się, jak działa XRP Coin oraz jak kryptowaluta Ripple podbija świat. Sprawdź możliwości kupna i sprzedaży Ripple oraz tradingu na instrumentach CFD opartych o kurs Ripple Coin.

Co to jest Litecoin LTC - Poradnik Kryptowaluty od A do Z

Litecoin to jedna z popularniejszych kryptowalut na technologii blockchain. Poznaj Litecoin LTC i dowiedz się, jaki jest Litecoin kurs i Litecoin prognozy 2017

Co to jest Ethereum ETH - Poradnik Kryptowaluty od A do Z

Ethereum, czyli ETH to jedna z najpopularniejszych kryptowalut. Dowiedz się, jaki jest kurs Ethereum i czym jest kopanie Ethereum. Poznaj Ether!

Co to jest Bitcoin BTC - Poradnik Kryptowaluty od A do Z

Dowedz się, co to Bitcoin i jak działa giełda Bitcoin. Sprawdź, jak kupić Bitcoin BTC i jak zdobyć ktyptowaluty Bitcoin oraz co to jest technologia blockchain.

Ostrzeżenie o Ryzyku

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 85% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.