Admiral Markets Group składa się z następujących firm:

Admiral Markets Cyprus Ltd

Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
Strona dostępna tylko w języku angielskim
KONTYNUUJ

Admiral Markets AS

Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ

Admiral Markets UK Ltd

Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Regulator efsa fca

Instrumenty Finansowe

Poznaj szczegółowe informacje o instrumentach finansowych, które pomogą Ci zrozumieć działanie instrumentów finansowych oraz specyfikę handlu na danych instrumentach. Dowiedz się, które instrumenty finansowe (w tym Forex i CFD) są najlepsze do handlu.

Jak rozpocząć inwestowanie w złoto online

Jak handlować złotem, jakie są najlepsze godziny handlu złotem dla day trading gold. Poznaj strategię handlu złotem na platformie MetaTrader i zacznij już dziś.

Czas czytania: 20 minut

Recesja gospodarcza, czyli jak się do niej przygotować

Poznaj, co to jest recesja, jej przyczyny i skutki oraz jak przygotować się na recesję gospodarczą dzięki strategii handlowej na załamanie gospodarcze

Czas czytania: 16 minut

Co to jest Ripple XRP - Poradnik Kryptowaluty od A do Z

Ripple to czołowa kryptowaluta pod względem pupularności. Dowiedz się, jak działa XRP Coin, jak handlować Ripple oraz jak kryptowaluta Ripple podbija świat.

Czym jest trading na indeksach giełdowych?

Handel online najbardziej popularnymi indeksami giełdowymi to sposób na dodatkowy zysk. Poznaj indeksy giełd światowych oraz co wpływa na indeksy giełdowe.

Czas czytania: 18 minut

Jak inwestować w towary i surowce?

Inwestowanie w surowce i towary jest to jednym z najpopularniejszych sposobów handlu. Sprawdź, jak inwestować w surowce i jak wygląda handel surowcami.

Czas czytania: 18 minut

Inwestowanie Online dla Początkujących

Dowiedz się jakie istnieją możliwości inwestowania dla początkujących i profesjonalnych traderów. Naucz się jak zacząć inwestować na giełdzie online!

Czas czytania: 18 minut

Top Indeksy Europejskie: FTSE 100, CAC 40, DAX 30

Indeksy giełdowe to czołowe instrumenty w tradingu. Dowiedź się czym charakteryzują się top indeksy europejskie i dlaczego są popularne wśród inwestorów.

Czas czytania: 7 minut

Fundusze ETF - najważniejsze informacje i najpopularniejsze ETFy

Dowiedz się, czym są fundusze ETF, czyli fundusz inwestycyjny otwarty Exchange Traded Fund. Poznaj historię oraz najważniejsze aspekty inwestowania w ETFy.

Indeksy giełdowe z USA: S&P 500, DJIA 30, NASDAQ 100

Indeksy USA to jedne z najważniejszych indeksów giełdowych na świecie. Poznaj najważniejsze indeksy giełdowe - S&P 500, Dow Jones Industrial i Nasdaq 100.

Inwestowanie w akcje i handel kontraktami CFD na akcje

Inwestowanie w akcje to bardzo popularna forma lokowania środków. Możliwe jednak, że nie wiesz, że istnieje alternatywa w postaci kontraktów CFD na akcje.

Akcje jako papiery wartościowe - definicja i rodzaje akcji

Akcje to papiery wartościowe, które chyba należą do najpopularniejszych na świecie. Akcje giełdowe notowane są na giełdach papierów wartościowych. Dowiedz się, czym są akcje oraz jakie korzyści płyną z posiadani akcji. Poznaj akcje imienne, akcje aportowe, akcje gotówkowe oraz inne rodzaje akcji.

Kontrakty CFD - dlaczego CFD stały się tak popularne

CFD to kontrakt na różnicę kursową, czyli instrument finansowy odzwierciedlający instrument bazowy. Contract for Difference stał się bardzo popularny z uwagi na zastosowanie dźwigni finansowej, pozwalającej na handel wielokrotnością naszego depozytu zabezpieczającego. Poznaj kontrakty CFD.

Indeks WIG 20 - analiza WIG20 [Poradnik inwestora]

Analiza WIG20 bywa nie lada wyzwaniem. Warszawski Indeks Giełdowy skupiający 20 największych spółek W20 bywa często nieprzewidywalny. Poznaj metody analizy indeksu WIG20, takie jak analiza techniczna WIG20, wskaźniki wspomagające analizę i dowiedz się, jaka jest najskuteczniejsza analiza WIG 20.

Handel na DAX 30 CFD z wykorzystaniem strategii Heiken Ashi

Heiken Ashi to jedna z najpopularniejszych strategii wykorzystywanych przez traderów handlujących na DAX30. Dowiedz się, jak działa strategia Heiken Ashi i jak używać jej handlując na DAX30 CFD. Poznaj najważniejsze informacje o strategii Heiken Ashi i rozpocznij trading na DAX 30 CFD już teraz.

Handel na DAX30 CFD [Poradnik początkującego tradera]

DAX30 to indeks niemieckich blue chips. Dowiedz się, jak grać na giełdzie indeksem CFD DAX 30 i dlaczego warto wybrać trading CFD na DAX30.

Co to jest Bitcoin Cash BCH - Poradnik Kryptowaluty od A do Z

Bitcoin Cash to jedna z najnowszych kryptowalut, która powstała po forku na Bitcoin. Poznaj Bitcoin Cash - BCH i dowiedz się, jaki jest Bitcoin Cash kurs.

Co to jest Litecoin LTC - Poradnik Kryptowaluty od A do Z

Litecoin to jedna z popularniejszych kryptowalut na technologii blockchain. Poznaj Litecoin LTC i dowiedz się, jaki jest Litecoin kurs i Litecoin prognozy 2017

Co to jest Ethereum ETH - Poradnik Kryptowaluty od A do Z

Ethereum, czyli ETH to jedna z najpopularniejszych kryptowalut. Dowiedz się, jaki jest kurs Ethereum i czym jest kopanie Ethereum. Poznaj Ether!

Co to jest Bitcoin BTC - Poradnik Kryptowaluty od A do Z

Dowedz się, co to Bitcoin i jak działa giełda Bitcoin. Sprawdź, jak kupić Bitcoin BTC i jak zdobyć ktyptowaluty Bitcoin oraz co to jest technologia blockchain.

Ostrzeżenie o Ryzyku

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.