W skład Admiral Markets wchodzą następujące firmy:

Admiral Markets UK Ltd

Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
 • Dźwignia do:
  1:30 dla klientów detalicznych,
  1:500 dla klientów profesjonalnych
 • Ochrona FSCS
 • Ochrona przed Ujemnym Saldem
KONTYNUUJ

Admiral Markets AS

Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
 • Dźwignia do:
  1:30 dla klientów detalicznych,
  1:500 dla klientów profesjonalnych
 • Guarantee Fund
 • Ochrona przed Ujemnym Saldem
KONTYNUUJ
Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.
Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.
Regulator fca efsa

Kryptowaluty

Sekcja naszych artykułów i poradników poświęcona kryptowalutom to zbiór wiedzy na temat instrumentów kryptowalutowych, technologii blockchain, tradingu na instrumentach opartych na kryptowalutach i innych aspektów związanych m.in. z Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash. Rozpocznij zdobywanie wiedzy o kryptowalutach z Admiral Markets.

Dash kryptowaluta DSH [najważniejsze informacje]

Dash kryptowaluta to cyfrowa waluta oparta na blockchain. Poznaj najważniejsze informacje o Dash i dowiedz się, dlaczego warto interesować się DSH w 2018.

Co to jest Monero - kryptowaluta XMR oparta na blockchain

Monero to kryptowaluta XMR oparta na technologii blockchain. Dowiedz się, co to jest Monero i dlaczego kryptowaluta XMR zyskuje taką popularność w 2018.

Zcash - wszystko, co musisz wiedzieć o ZEC

Zcash to bardzo popularna kryptowaluta, która może zastąpić wiele innych cyfrowych walut. Zcash, czyli ZEC coraz częściej wykorzystywany jest również w tradingu, a oferta Zcash CFD przyciąga coraz więcej traderów. Poznaj Zcash i dowiedz się, dlaczego ZEC jest może stać się drugim Bitcoin.

Handel CFD na Kryptowaluty a Tradycyjne Inwestowanie

Bitcoin jak zarabiać - dowiedz się, czym transakcje CFD na kryptowaluty różnią się od tradycyjnego inwestowania. Poznaj zalety i wady inwestowania w krypto, takie jak Bitcoin i zobacz, jak można zoptymalizować handel dzięki kontraktom CFD na kryptowaluty na platformach MetaTrader 4 i MT5.

BTC/USD vs. ETH/USD - która kryptowaluta jest lepsza do handlu?

BTCUSD i ETHUSD to najpopularniejsze instrument kryptowalutowe CFD. Dowiedz się, która kryptowaluta jest lepsza do tradingu. Sprawdź, dlaczego instrumenty CFD oparte na kryptowalutach stają się coraz popularniejsze wśród traderów. Zanim wypróbujesz trading na BTC/USD i ETH/USD sprawdź nasz poradnik.

Jak handlować na Ether ETH CFD

Kryptowaluta Ethereum to jedna z najbardziej rozpoznawalnych walut cyfrowych w 2018. Dowiedz się, jak inwestować w Ether i jak handlować CFD Ethereum.

Jak handlować na Ripple XRP CFD

Ripple Coin to obecnie jedna z najpopularniejszych kryptowalut na świecie. Poznaj Ripple kryptowaluta XRP i dowiedz się, jak handlować i inwestować w Ripple Coin. Przeczytaj nasze wskazówki odnośnie tradingu na Ripple, a dowiesz się, dlaczego warto handlować na CFD na kryptowaluty.

Jak handlować na Litecoin LTC CFD

Litecoin LTC to jedna z najważniejszych kryptowalut. Dowiedz się, jak inwestować w kryptowaluty, w tym w Litecoin, za pomocą kontraktów CFD, czyli kontraktów na różnice kursowe. Poznaj kurs Litecoin i dowiedz się, jak wygląda trading i zarabianie na Litecoin LTC oraz dlaczego warto zainteresować się handlem.

Jak handlować na Bitcoin Cash BCH CFD

BCH, czyli Bitcoin Cash to kryptowaluta, która powstała po hard fork na Bitcoin. Bitcoin Cash szybko zyskał popularność w środowisku osób handlujących krytowalutami. Dowiedz się, jak handlować Bitcoin Cash CFD i dlaczego trading z wykorzystaniem kontraktów CFD na kryptowaluty, w tym BCH, staje się coraz popularniejszy.

Jak handlować na Bitcoin BTC CFD

Bitcoin zarabianie to spore wyzwanie dla traderów i inwestorów - zarówno początkujących jak i doświadczonych. Dowiedz się, jak handlować na Bitcoin CFD i jak zarabiać na Bicoin. Rozpocznij handel na rachunku demonstracyjnym Bitcoin CFD i przekonaj się jak kupić Bitcoin i jak obracać BTC.

Ostrzeżenie o Ryzyku

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 83% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.