Regulator

Co się stanie, jeśli wybiorę regulatora?

Admiral Markets UK jest podmiotem regulowanym przez UK Financial Conduct Authority (FCA): Firm Ref № 595450.

Admiral Markets AS jest podmiotem regulowanym przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA): License № 4.1-1/46.

Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.

Dziękuję, rozumiem to
fca
efsa

To urodziny indeksu DAX! Ale prezent otrzymasz Ty.

Handluj DAX30 CFD z niskim speadem, bez prowizji, na popularnych platformach tradingowych - MetaTrader 4 i MetaTrader 5, podkręconych naszym dodatkiem MetaTrader Supreme Edition!

Typowy spread: 0.5 punktu* (10:00 EET — 18:30 EET)

Dźwignia finansowa do 1:100

minilots Created with Sketch.

Dostępne miniloty

*Ważne do końca kampanii — 29.07.2018, dla klientów detalicznych i profesjonalnych.


Rozpocznij Handel
dax30
DAX30 CFD - dlaczego jest to jeden z naszych Bestsellerów?
  • Typowy stały spread
  • Mini kontrakty CFD, od 0,1 lota
  • Brak prowizji
  • Brak minimalnej odległości dla zleceń stop
  • Możliwość wyboru dźwigni finansowej do 1:100
  • Bezpłatne notowania i wykresy w czasie rzeczywistym oraz doskonałe platformy transakcyjne - MT4 i MT5, wzbogacone o dodatek Supreme.
Świętuj z jednym z najczęściej nagradzanych brokerów Forex i CFD w 2018

Brak rejestracji do kampanii. Brak minimalnych wymogów. Po prostu świętuj 30 urodziny indeksu DAX z Admiral Markets! Do końca lipca możesz handlować na DAX 30 CFD z niższym spreadem. Podczas głównych godzin handlu, podobnie jak w przypadku niemieckich sesji Xetra, typowy spread dla DAX30 CFD wynosi zaledwie 0.5 punktu.

Wyłączenie odpowiedzialności:

Z okazji 30 urodzin niemieckiego indeksu DAX, od 1 lipca do 29 lipca 2018, typowy spread naszego DAX30 CFD będzie wynosił zaledwie 0.5 punktu, w czasie podobnym do głównych godzin handlu elektronicznego systemu Xetra, 10:00 EET do 18:30 EET. Typowy spread nie jest gwarantowany i w zależności od rynków referencyjnych oraz naszych dostawców płynności, Admiral Markets ma prawo do zmiany lub aktualizacji oferowanych spreadów w dowolnym momencie.