W skład Admiral Markets wchodzą następujące firmy:

Admiral Markets UK Ltd

Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
 • Dźwignia do:
  1:30 dla klientów detalicznych,
  1:500 dla klientów profesjonalnych
 • Ochrona FSCS
 • Ochrona przed Ujemnym Saldem
KONTYNUUJ

Admiral Markets AS

Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
 • Dźwignia do:
  1:30 dla klientów detalicznych,
  1:500 dla klientów profesjonalnych
 • Ochrona Tagatisfond
 • Ochrona przed Ujemnym Saldem
KONTYNUUJ
Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.
Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.
Regulator fca efsa

US Trading Report 25.01.2016

Styczeń 25, 2016 10:57

S&P 500

W ubiegłym tygodniu pojawiła się nadzieja dla rynków, od początku roku byliśmy świadkami dużych spadków, dopiero w zeszłym tygodniu indeksy zakończył tydzień na zielono. Indeks S&P 500 zyskał 1,45%. Mario Draghi rozbudził nadzieję wśród inwestorów o możliwości rozszerzenia programu skupu aktywów lub też inne niestandardowe działania. Rynek finansowy liczy na EBC, a już w najbliższą środę posiedzeniu FED-u. Po tak złym początku FED może zasygnalizować zmianę planów oraz terminów dot. podnoszenia stóp procentowych w 2016 roku.

Na wykresie tygodniowym bykom udało się obronić ważne wsparcie 1800 punktów, na danym wsparciu powstała formacja Pin Bara, która sugeruje mocne wzrosty. Jednakże wszystko zależ od posiedzeniu FED-u. Gdyby jednak niedźwiedzie doszli do władzy i ostatnie minima zostałyby pokonane to kontynuacja spadków pozostanie bazowym scenariuszem.

Nasdaq 100

Indeks 100 największych spółek technologicznych w poprzednim tygodniu zyskał 2,92%. Sytuacja na wykresie tygodniowym jest bardzo podobna do sytuacji na indeksie S&P 500. Bykom udało się obronić wsparcie 4050-4130 oraz została utworzona silna świeca sygnalizująca wzrosty. Jednakże w tym przypadku również należy czekać na środę, jeżeli FED zrezygnuje z podwyżek stóp procentowych w tym roku to kontynuacja wzrostów z poprzedniego tygodnia pozostanie bazowym scenariuszem.

Notowania spółek

Top gainer – AT&T Inc.

Najlepszą spółką w poprzednim tygodniu okazała się spółką AT&T Inc. Spółka w zeszłym tygodniu podrożała o 5,90%. Tak duży wzrost jest spowodowany przez optymizm jaki został przedstawiony przez zarząd AT&T. Spółka ma sporo miejsca na dalsze inwestycje w obszarze Internetu mobilnego. Dodatkowo spółka przewiduje, że uruchomienie usługi DirectTV w Meksyku pomogą jeszcze bardziej wzmocnić jej pozycję na arenie międzynarodowej. Dodatkowo zarząd spodziewa się rekordowego zysku w 4 kwartale 2015 roku, który ma wynieść ponad 2 miliardy dolarów.

Na wykresie tygodniowym od długiego czasu poruszamy się w kanale spadkowym, aktualnie bykom udało się dotrzeć do silnego oporu 35,40-36,40. Przy obecnych sentymentach pokonanie oporu jest mało prawdopodobne, dlatego bazowym scenariuszem pozostanie zakończenie ostatnich wzrostów i spadek notowań po raz kolejny do wsparcia w okolicy 32$ za akcje.

Top loser – American Express Co.

Najgorszą spółką w zeszłym tygodniu okazała się spółka American Express Co. W dniu 22 stycznia 2016 roku akcje American Express spadły o ponad 12% do 55$ za jedną akcje. Nastąpiło to po ogłoszeniu zysku na akcję, który wynosi nieco ponad 5$ (9% mniej niż w roku poprzednim) oraz wytycznymi na kolejne lata. Do 2016 roku firma planuje zarobić 5,40-5,70$ na akcje oraz w 2017 roku 5,60$ na akcje. Porównując to z tempem wzrostu w ostatniej dekadzie jest to dosyć zła wiadomość dla inwestorów.

Na wykresie tygodniowym znajdujemy się w pobliżu silnego wsparcia 51,60-53,80. Po tak silnych spadkach bazowym scenariuszem pozostanie chwilowa konsolidacja w pobliżu wsparcia lub korekta ostatnich spadków. Gdyby jednak niedźwiedziom udało się pokonać wsparcie to kolejnym miejscem, gdzie może nastąpić korekta jest strefa wsparcia 44,50-46,30.

Dział Analiz


To również Cię zainteresuje:

Za nami 2015 rok. Co nas czeka w obecnym?
Czy nowoczesne metody inwestowania są dostępne dla każdego?
Zawsze ten sam problem...
Ostrzeżenie o Ryzyku

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 83% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.