W skład Admiral Markets wchodzą następujące firmy:

Admiral Markets UK Ltd

Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
 • Dźwignia do:
  1:30 dla klientów detalicznych,
  1:500 dla klientów profesjonalnych
 • Ochrona FSCS
 • Ochrona przed Ujemnym Saldem
KONTYNUUJ

Admiral Markets AS

Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
 • Dźwignia do:
  1:30 dla klientów detalicznych,
  1:500 dla klientów profesjonalnych
 • Ochrona Tagatisfond
 • Ochrona przed Ujemnym Saldem
KONTYNUUJ
Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.
Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.
Regulator fca efsa

Podsumowanie środowych notowań 2015.08.13

Sierpień 13, 2015 12:00

S&P 500

Ogromna niepewność panowała wczoraj w Stanach Zjednoczonych. Pierwsza część dnia przyniosła potężne spadki, jednak wieczorem wszystkie straty zostały zanegowane. S&P 500 zmienił swoje położenie o zaledwie 2,5 punktu na korzyść byków, przy najwyższej od miesiąca, 38-punktowej zmienności. Wzrosty zatrzymane zostały na poziomie 200-okresowej średniej kroczącej. Dziś o 14:30 wyniki sprzedaży detalicznej w USA.

NASDAQ 100

Podobna sytuacja jak na S&P 500 miała miejsce na wykresie NQ 100. Najpierw niedźwiedzie obniżyły kurs o 150 punktów, a następnie byki odrobiły z nawiązką wszystkie straty. Nasdaq zamknął się z 0,41-procentowym wzrostem, a zmienność wyniosła 103 punkty. Najbliższe wsparcie to poziom 4520 zbieżny z 200-okresową średnią, zaś celem dla byków na dzisiaj jest opór 4585.

DAX 30

Główny indeks niemieckiej giełdy kontynuował wczoraj spadki. Strata wyniosła 259 punktów (2,29%), przy 308-punktowej zmienności. Niedźwiedziom udało się nawet przełamać wsparcie 11 tysięcy punktów, o które dziś znów rozgrywa się walka. Dziś w greckim parlamencie odbyć się ma głosowanie dotyczące przyjęcia uzgodnionych warunków pomocy.

FTSE 100

Drugi dzień z rzędu tracił również indeks 100 największych spółek giełdy londyńskiej. FTSE 100 zamknął się 50 punktów poniżej środowego zamknięcia. Zmienność była dwa razy większa. Straty mogłyby zostać pogłębione, jednak niedźwiedzie zostały zatrzymane na dolnym ograniczeniu trójkąta. Dziś na parkiecie panuje niepewność. Na dziś nie ma przewidzianych istotnych danych makro z Wielkiej Brytanii.

NIKKEI 225

Straty pogłębiał także japoński parkiet. Nikkei 225 stracił wczoraj 1,31% (271 pkt.), przy potężnej, 650-punktowej zmienności. Spadki zostały zatrzymane dopiero na poziomie lipcowego dołka – 20075 pkt. Dziś Nikkei z sukcesem odrabia straty. Na dziś nie ma przewidzianych istotnych danych makro z Japonii.


Dział Analiz


Ostrzeżenie o Ryzyku

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 83% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.