W skład Admiral Markets wchodzą następujące firmy:

Admiral Markets UK Ltd

Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
 • Dźwignia do:
  1:30 dla klientów detalicznych,
  1:500 dla klientów profesjonalnych
 • Ochrona FSCS
 • Ochrona przed Ujemnym Saldem
KONTYNUUJ

Admiral Markets AS

Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
 • Dźwignia do:
  1:30 dla klientów detalicznych,
  1:500 dla klientów profesjonalnych
 • Ochrona Tagatisfond
 • Ochrona przed Ujemnym Saldem
KONTYNUUJ
Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.
Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.
Regulator fca efsa

Podsumowanie środowych notowań 2015.07.16

Lipiec 16, 2015 10:59

S&P 500

Wczoraj obserwowaliśmy bardzo płaską sesje. Indeks S&P 500 urósł zaledwie o 0,06%. Wszyscy czekali na komunikat ze strony szefowej FED, która zeznawała przed Izbą Reprezentantów. Ogólnie rzecz ujmując Janet Yellen podtrzymała optymizm i opowiada się za startem podwyżek stóp w tym roku. Chyba już nie działa reguła, że im lepsze informacje z rynku i im bliżej podwyżek, tym gorzej na rynku akcji. Dzisiaj kontynuujemy wzrosty, a najbliższym poziomem oporu są okolice 2120 pkt. Następnie to już okolice historycznych maksimów.

NASDAQ 100

Trochę więcej działo się wśród spółek technologicznych. Indeks Nasdaq 100 urósł o 0,34% i jest blisko historycznych maksimów, czyli w okolicach 4563,5. Przebicie tego poziomu powinno dać sygnał do silniejszych wzrostów. Ponadto indeks znajduje nad 200-okresową średnią oraz oscylator MACD wskazuje na wzrosty.

DAX 30

Optymizm również obserwujemy na europejskich parkietach. Wczoraj zmienność praktycznie nie istniała, ale dzisiaj w związku z podpisaniem przed rząd grecki niezbędnych ustaw, żeby otrzymać dalszą pomoc finansową, obserwujemy mocny ruch w górę od rana. Został przebity poziom oporu w okolicach 11600 pkt. i obecnie zmierzamy w kierunku 11900 – 12000 pkt.

FTSE 100


Również w Londynie wczoraj niewiele się działo. Indeks FTSE 100 spadł wczoraj o 0,15%, a dzisiaj od rana kurs kieruje się na północ. Została przebita linia krótkoterminowego trendu spadkowego oraz poziom oporu w okolicach 6750, który obecnie może działać jak poziom wsparcia. Najbliższy poziom oporu znajduje się w okolicach 6870 pkt. a następnie to nawet okrągłe 7000 pkt.

NIKKEI 225

Od wzrostów zaczęliśmy również w Tokio, po wczorajszej nudnej sesji. Bykom udało się przebić poziom oporu w okolicach 20600 pkt. i obecnie zmierzają w okolice oporu 2700 pkt. Po jego przełamaniu mogą zaatakować historyczne maksima. Należy zwrócić uwagę na oscylator MACD, który zaczyna lekko opadać, co może sugerować dywergencję i spadki.


Bartosz Zawadzki


Ostrzeżenie o Ryzyku

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 83% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.