Regulator

Co się stanie, jeśli wybiorę regulatora?

Admiral Markets UK jest podmiotem regulowanym przez UK Financial Conduct Authority (FCA): Firm Ref № 595450.

Admiral Markets AS jest podmiotem regulowanym przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA): License № 4.1-1/46.

Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.

Dziękuję, rozumiem to
fca efsa

Podsumowanie sesji w USA 2015.07.10

Lipiec 10, 2015 12:36

DOW JONES 30

Na kontraktach na amerykańskie indeksy mieliśmy wczoraj kolejny dzień bardzo zmiennych warunków. W pierwszej części dnia bykom na DJI udało się zanegować cały środowy spadek, jednak po otwarciu parkietów rynek zawrócił, a notowania zamknęły się w okolicy otwarcia. Mimo 254-punktowej zmienności, wzrost wyniósł zaledwie 0,1% (18 pkt.). Wsparcie pozostaje więc w okolicy 17500 pkt., a najbliższym oporem jest wysokość 17770. Na drodze ku niemu stoi jednak 200-okresowa średnia krocząca. Tematy numer jeden to oczywiście Grecja i Chiny, a doniesienia z tych państw mogą dziś wzmacniać byki. Oprócz tego, o 18:30, odbędzie się konferencja prasowa Janet Yellen.

S&P 500

Również na S&P 500 popyt zanegował, w pierwszej części wczorajszego dnia, środowe spadki. Odwrócenie nastrojów w trakcie sesji spowodowało jednak powrót pod 200-okresową średnią i zamknięcie z zaledwie 3,2-punktowym zyskiem. Zmienność osiągnęła 30 pkt. Dziś rano scenariusz jest identyczny jak wczoraj, jednak poparty kolejnym dniem wzrostów w Chinach oraz przełamaniem impasu w grecko-unijnych negocjacjach.

NASDAQ 100

Mimo silnego ataku popytu, Nasdaq 100 także zamknął się wczoraj w okolicy otwarcia. Indeks zmienił swoje położenie o niecałe 6 pkt. (0,14%) na korzyść podaży, przy 76-punktowej zmienności. Niemniej jednak wsparcie 4350 zostało obronione. Dziś byki starają się kolejny raz dotrzeć do maksimów z tego tygodnia, czyli w rejon 4450. Pozytywne doniesienia z Chin i Grecji mogą im w tym pomóc. Pytanie tylko co powie dziś szefowa FED'u.


Dział Analiz


Ostrzeżenie o Ryzyku

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 83% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.