W skład Admiral Markets wchodzą następujące firmy:

Admiral Markets UK Ltd

Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
 • Dźwignia do:
  1:30 dla klientów detalicznych,
  1:500 dla klientów profesjonalnych
 • Ochrona FSCS
 • Ochrona przed Ujemnym Saldem
KONTYNUUJ

Admiral Markets AS

Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
 • Dźwignia do:
  1:30 dla klientów detalicznych,
  1:500 dla klientów profesjonalnych
 • Ochrona Tagatisfond
 • Ochrona przed Ujemnym Saldem
KONTYNUUJ
Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.
Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.
Regulator fca efsa

Podsumowanie sesji w USA 2015.07.09

Lipiec 09, 2015 11:17

DOW JONES 30

Niezdecydowanie to zbyt małe słowo, aby opisać to co w ostatnich dniach dzieje się na amerykańskim parkiecie. Stwierdzenie „kompletna dezorientacja" pasuje tutaj dużo bardziej. Wczorajsze notowania otworzyły się na poziomie poniedziałkowego zamknięcia, będącego jednocześnie wtorkowym otwarciem i zamknięciem. Z kolei zamknęły się nieco powyżej poniedziałkowego otwarcia i wtorkowego minimum. Dow Jones 30 stracił 241 punktów (1,36%), przy tylko nieco większej zmienności. Najbliższe dwa wsparcia to 17530 oraz 17480. DJI znajduje się poniżej 200-dniowej średniej, a MACD wskazuje na spadki, jednak dziś w roli głównej mają szansę zagrać byki, wsparte dużym, choć sztucznym wzrostem, na zalanych ostatnio spadkami giełdach Chinach. Jedyne dane makro z USA przewidziane na dziś to coczwartkowe wnioski o zasiłek.

S&P 500

Bardzo podobnie prezentuje się wykres S&P 500. Podaż trzeci dzień z rzędu zatrzymana została tuż nad wsparciem 2040. Dziś, na kontraktach, byki walczą o powrót ponad 200-dniową średnią kroczącą. Wczorajsza strata wyniosła 34,7 pkt. (1,67%), przy zbliżonej zmienności. Celem popytu na dziś powinien być poziom 2080, czyli okolice szczytów z ostatnich kilku dni.

NASDAQ 100

W okolicy minimów z poniedziałku i wtorku zamknął się wczoraj także wykres Nasdaq 100. Kolejny raz poziomem zbyt trudnym do pokonania okazała się wysokość 4350. Strata wyniosła tyle ile na S&P 500 – 1,67%, czyli 74 punkty. Zmienność osiągnęła 86 pkt. MACD wskazuje na południe, jednak w odbiciu, obserwowanym od rana na kontraktach, pomóc mogą wspomniane wcześniej wzrosty w Chinach. Grecja powinna, przynajmniej dla USA, zejść dzisiaj na drugi plan – konkrety i tak pojawią się prawdopodobnie dopiero w niedzielę podczas szczytu UE.


Dział Analiz


Ostrzeżenie o Ryzyku

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 83% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.