Regulator

Co się stanie, jeśli wybiorę regulatora?

Admiral Markets UK jest podmiotem regulowanym przez UK Financial Conduct Authority (FCA): Firm Ref № 595450.

Admiral Markets AS jest podmiotem regulowanym przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA): License № 4.1-1/46.

Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.

Dziękuję, rozumiem to
fca efsa

Podsumowanie sesji w USA 2015.07.03

Lipiec 03, 2015 08:52

DOW JONES 30

Na amerykańskim parkiecie, po jednym dniu silnych wzrostów, znów obserwowaliśmy niepewność. W pierwszej części dnia dominowały byki, ale w drugiej do głosu po raz kolejny w tym tygodniu doszła podaż. Dow Jones 30 zamknął się z 0,19% stratą (-33 pkt.). Zmienność wyniosła 142 pkt. Sukcesem popytu było jednak utrzymanie wykresu ponad 200-dniową średnią kroczącą. MACD wciąż skierowany jest na południe. Dziś w USA dzień wolny od pracy związany z obchodzonym Dniem Niepodległości. Na dzisiaj nie ma także zaplanowanych danych makro z USA.

S&P 500

Wczorajsza, niepewność na indeksie 500 największych spółek USA objawiła się szpulką w dziennym interwale. Wykres zmienił swoje położenie o zaledwie 2,5 punktu na korzyść strony podażowej. Zmienność wyniosła 17 pkt. 17 punktów wynosi także odległość, jaką mają do pokonania byki, aby powalczyć o powrót do kanału wzrostowego.

NASDAQ 100

Szpulka wyrysowana została także na wykresie 100 największych spółek Nasdaq'a. Byki starały się o powrót ponad linię średnioterminowego trendu wzrostowego, jednak póki co, poziom ten, okazał się zbyt trudny do pokonania. Wzrost wyniósł 5,1 pkt. (0,12%), przy 33-punktowej zmienności. MACD skierowany jest wciąż na południe. Dziś w Stanach brak notowań oraz brak danych makro.


Dział Analiz


Ostrzeżenie o Ryzyku

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 83% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.