Regulator

Co się stanie, jeśli wybiorę regulatora?

Admiral Markets UK jest podmiotem regulowanym przez UK Financial Conduct Authority (FCA): Firm Ref № 595450.

Admiral Markets AS jest podmiotem regulowanym przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA): License № 4.1-1/46.

Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.

Dziękuję, rozumiem to
fca efsa

Podsumowanie sesji w USA 2015.07.01

Lipiec 01, 2015 08:56

DOW JONES 30

Na indeksie 30 blue chip'ów USA, drugi dzień z rzędu, wyrysowana została duża szpulka. Indeks praktycznie nie zmienił swojego położenia i wciąż pozostaje pomiędzy wsparciem 17600 a 200-dniową średnią kroczącą. Zmienność wyniosła 167 pkt. MACD wskazuje na południe. Dziś, poza doniesieniami ze Strefy Euro, wpływ na notowania mogą mieć dane dotyczące amerykańskiego rynku pracy opracowane przez ADP, zapowiedziane na godzinę 14:15, które, jak zwykle, publikowane są dzień przed oficjalnymi danymi rządowymi. Ponadto, o godzinie 16:00, pojawić się ma przemysłowy PMI.

S&P 500

Na S&P 500 rynek starał się wczoraj przełamać zarówno poziom poniedziałkowego otwarcia, jak i 200-dniową średnią kroczącą. Choć żadna z tych prób nie zakończyła się powodzeniem, zwycięsko z wczorajszej sesji wyszła strona popytowa, która nie tylko obroniła poziomy wsparcia, ale także doprowadziła do lekkiego wzrostu. Indeks podniósł się o 0,17%, a zmienność wyniosła 21,6 punktów. Aktualnie byki walczą z oporem 2070, ale na ich niekorzyść działa spadający MACD.

NASDAQ 100

Nasdaq 100 zyskał wczoraj 10,7 punktu (0,24%), przy 41,3-punktowej zmienności. Strona popytowa starała się o przełamanie poziomu poniedziałkowego otwarcia, jednak, póki co, opór ten okazał się zbyt silny. Najbliższym wsparciem jest z kolei wysokość 4350. Wykres znajduje się powyżej 200-okresowej średniej kroczącej, jednak MACD wskazuje na południe. Dziś, poza grecko-europejskimi negocjacjami, pod uwagę warto wziąć wspomniane wcześniej dane z rynku pracy ADP oraz przemysłowy PMI.


Dział Analiz


Ostrzeżenie o Ryzyku

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 83% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.