Regulator

Co się stanie, jeśli wybiorę regulatora?

Admiral Markets UK jest podmiotem regulowanym przez UK Financial Conduct Authority (FCA): Firm Ref № 595450.

Admiral Markets AS jest podmiotem regulowanym przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA): License № 4.1-1/46.

Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.

Dziękuję, rozumiem to
fca efsa

Podsumowanie sesji w Europie 2015.07.06

Lipiec 06, 2015 08:59

DAX 30

W piątek, przez większość dnia, dominowali sprzedający, jednak wieczorem byki odrobiły większość strat. DAX 30 spadł o 11 punktów, czyli zaledwie 0,1%. Zmienność wyniosła 128 punktów. Wiadomością dnia jest jednak fakt, że Grecy odrzucili we wczorajszym referendum warunki porozumienia z wierzycielami. Bez wątpienia dzisiejsze notowania będą podyktowane właśnie temu. Indeks otworzył się z luką spadkową w wysokości 340 punktów i tym samym znalazł się poniżej wsparcia 10870. Wykres wciąż jednak utrzymuje się w granicach kanału spadkowego, powyżej 200-dniowej średniej kroczącej. Na dziś, poza oczywiście reakcjami związanymi z greckim referendum, nie ma przewidzianych istotnych danych makro.

FTSE 100

Indeks 100 największych spółek londyńskiego parkietu stracił w piątek 27,7 pkt. (0,42%), przy 60-punktowej zmienności. Niemniej jednak FTSE 100 wciąż znajduje się w kanale spadkowym, ponad wyznaczonym we wtorek wsparciem 6540. Na dziś nie ma przewidzianych istotnych danych makro z Wielkiej Brytanii, ale wpływ na notowania mogą mieć informacje napływające ze Strefy Euro.

EURO STOXX 50

Indeks 50 blue chip'ów Strefy Euro stracił w piątek najwięcej, bo 0,91% (31,4 pkt.). Zmienność wyniosła 52 punkty. Dzisiaj jednak Euro Stoxx 50 otworzył się ze 120-punktową luką spadkową. Otwarcie nastąpiło na dolnym ograniczeniu kanału spadkowego. Tym samym wykres znalazł się poniżej wsparcia 3400 i linii trendu wzrostowego oraz poniżej 200-dniowej średniej kroczącej. MACD skierowany jest na południe. Doniesienia związane z greckim kryzysem to jedyne dane makro, jakie powinny mieć dzisiaj wpływ na notowania indeksu.


Dział Analiz


Ostrzeżenie o Ryzyku

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 83% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.