W skład Admiral Markets wchodzą następujące firmy:

Admiral Markets UK Ltd

Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
 • Dźwignia do:
  1:30 dla klientów detalicznych,
  1:500 dla klientów profesjonalnych
 • Ochrona FSCS
 • Ochrona przed Ujemnym Saldem
KONTYNUUJ

Admiral Markets AS

Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
 • Dźwignia do:
  1:30 dla klientów detalicznych,
  1:500 dla klientów profesjonalnych
 • Ochrona Tagatisfond
 • Ochrona przed Ujemnym Saldem
KONTYNUUJ
Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.
Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.
Regulator fca efsa

Flash giełdowy 14.09.2015

Wrzesień 14, 2015 09:30

S&P 500

W piątek w Stanach Zjednoczonych oglądaliśmy lekkie odbicie. Indeks 500 największych spółek zyskał 0,45% i wciąż pozostaje w dość szerokiej konsolidacji. Dziś strona popytowa walczy o 20-okresową średnia kroczącą.

NQ 100

Na wykresie Nasdaq'a 100 byki po raz kolejny wyraźnie zbliżyły się do górnego ograniczenia konsolidacji. Indeks zyskał 0,58%, a dziś kupujący mają szansę przełamać 3-tygodniowe maksimum. Warto jednak poczekać na zniesienie 200-dniowej średniej.

FTSE 100

Kolejny dzień niezdecydowania widzieliśmy w Londynie. Wykres oscyluje wokół 20-okresowej średniej. FTSE 100 obniżył się o 0,13% i póki co nic nie jest przesądzone.

DAX 30

Podobnie do piątkowej sesji w Londynie prezentowały się notowania we Frankfurcie. Rynek nie był w stanie wyraźnie poruszyć wykresem. DAX 30 zmienił swoje położenie o 0,56% na korzyść sprzedających i również pozostaje w konsolidacji.

IBEX 35

Mocne spadki i atak na dolne ograniczenie konsolidacji widzieliśmy w piątek w Hiszpanii. IBEX 35 stracił w trakcie sesji 1,12% i był to najsłabszy wynik spośród wszystkich opisywanych indeksów. Dziś byki bronią się w okolicy 9750 pkt.

CAC 40

Stratę w wysokości 0,78% odnotował w piątek indeks 40 blue chip'ów paryskiego parkietu. Wykres na ten moment leży tuż poniżej 20-okresowej średniej, w samym środku konsolidacji.

NIKKEI 225

Drugi dzień niezdecydowania oglądaliśmy w piątek na wykresie Nikkei 225. Główny indeks Japonii przesunął się na południe o ćwierć procenta. Dziś obserwujemy przewagę podaży.

HSI 150

Hang Seng otworzył się w piątek z luką wzrostową, którą przez większość sesji rynek starał się zanegować. I to się udało. HSI 150 zamknął się ze stratą 0,45%. Dziś na chińskim parkiecie oglądaliśmy niezdecydowanie.

WTI

Przez cały zeszły tydzień niemal nic nie działo się na rynku ropy naftowej i tak też było w piątek. WTI potaniała o 1,87% i pozostała w wąskiej konsolidacji.

GOLD

Zatrzymanie strony podażowej trwa na wykresie złota. Niedźwiedziom udało się przecenić kruszec o zaledwie 0,23%, a poziom 1100 dolarów za uncję pozostaje niezdobyty.


Podsumowanie notowań z dnia 11.09.2015


Maciej Panek


Ostrzeżenie o Ryzyku

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 83% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.