79% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z tym dostawcą. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Regulator CySEC efsa fca

Handluj inteligentnie: Smart Lines na MT4 i MT5

Listopad 21, 2017 17:01

Inteligentne linie (Smart Lines) to bardzo proste oraz przyjemne narzędzie ułatwiające handel. Wystarczy tylko sekunda i już znajdą się na wykresie. Ponadto są darmowe! Możesz zaoszczędzić pieniądze, a także zwiększyć prawdopodobieństwo zysku dzięki możliwością, jakie dają Smart Lines.

Narzędzie to może zostać pobrane razem z dodatkiem MetaTrader Supreme Edition - dostępnym zarówno dla platformy MetaTrader 4 jak i MetaTrader 5.

MT4 Supreme Edition

Trading na wykresie

Trading przy użyciu inteligentnych linii jest możliwy na platformie MetaTrader 4 oraz MetatTader 5. Możesz użyć linii horyzontalnych jako Stop Loss lub Take Profit. Jeżeli tylko chcesz je edytować, wystarczy na nie kliknąć i przenieść w wybrane miejsce.

Niestety linie trendu nie są już tak łatwe do ustawienia. Rynek może znaleźć się w korekcie lub też zmienność może nas zaskoczyć.

Ale co byś powiedział na to, że za pomocą inteligentnych linii możesz ustawić zlecenie wejścia oraz wyjścia z transakcji, a także Stop Loss na linii trendu?

Smart-Lines pomogą Ci w tym!

MT4 Supreme

Źródło: MetaTrader 4 Supreme Edition Admiral Markets

Możesz także zaprogramować linie dla aktywnych zleceń - jest to niesamowite narzędzie, które pozwoli Ci zoptymalizować Twój trading.

Z wtyczką Admiral Markets dla MT4 oraz MT5 traderzy mogą otworzyć nowe zlecenie (Buy Limit, Sell Limit, Buy Stop, Sell Stop), a także zamknąć pozycję (Stop Loss i Take Profit).

Buy Limit oraz Sell Limit

Narysuj linię trendu, następnie musisz ją edytować poprzez kliknięcie lewym przyciskiem myszy oraz jednoczesne przytrzymanie ALT (lewy przycisk myszy + alt + kliknięcie na linię trendu). Następnie musisz wybrać wolumen - reszta zależy od rynku.

MT4 Supreme Edition

Źródło: MetaTrader 4 Supreme Edition Admiral Markets

Take Profit i Stop Loss

Oprócz zwykłych zleceń Stop Loss oraz Take Profit możesz zaprogramować swoją inteligentną linię na jedno zlecenie albo wiele, tak aby zlecenie SL lub TP poruszało się po linii za rynkiem. Ponadto od teraz będziesz wstanie zaprogramować linię tak, aby zlecenie zostało zrealizowane np. w 10 procentach. Zamiast realizować cały zysk, możesz zamknąć połowę zlecenia poprzez inteligentne linie, natomiast profit będzie dalej rosnąć wraz z podążaniem zlecenia za trendem.

MT4 SE

Źródło: MetaTrader 4 Supreme Edition Admiral Markets

Na powyższej grafice przedstawiono zaprogramowaną linię tak, aby zadziałała jako Stop Loss. Niemniej jednak możemy także ją zaprogramować tak, aby była zleceniem z limitem lub też stopem. Do woli, dzięki inteligentnym liniom możesz zaprogramować zlecenie od A do Z! Nie ma żadnych ograniczeń.

Smart Lines możesz pobrać za darmo z dodatkiem MetaTrader Supreme Edition. Dostępny jest on dla rachunku demonstracyjnego oraz rzeczywistego.

Mikołaj przychodzi wcześniej w Admiral Markets!

Handlujesz na Forex, indeksach czy surowcach CFD? Jeżeli tak, jest to właściwy czas, aby w pełni wykorzystać tę ekskluzywną, ograniczoną czasowo ofertę…

Zwrot typowego spreadu na wybranych instrumentach, w tym DAX30 - jeden z najpopularniejszych instrumentów w Polsce. W sam raz na Święta!

Handluj inteligentnie z Admiral Markets i zrealizuj szansę otrzymania zwrotu kosztów typowego spreadu jako wczesny gwiazdkowy prezent.

Skorzystaj ze zwrotu spreadu


Admiral Markets Group składa się z następujących firm:
Admiral Markets Cyprus Ltd
Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
KONTYNUUJ
Admiral Markets AS
Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ
Admiral Markets UK Ltd
Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.