Regulator

Co się stanie, jeśli wybiorę regulatora?

Admiral Markets UK jest podmiotem regulowanym przez UK Financial Conduct Authority (FCA): Firm Ref № 595450.

Admiral Markets AS jest podmiotem regulowanym przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA): License № 4.1-1/46.

Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.

Dziękuję, rozumiem to
fca
efsa

Horoskop giełdowy dla Traderów

Maj 26, 2017 14:45

Admiral Markets

Na czym będziesz handlować?

Przez niektórych giełda uważana jest za biznes, przez innych jako czysty hazard. Podczas podejmowania decyzji jedni kierują się analizą techniczną oraz profesjonalizmem, dla drugich jest to czysta zabawa o nieznajomym rezultacie. A ty po której stronie stoisz? Zobacz, co mówi horoskop giełdowy o Twoim znaku zodiaku!

BARAN

Trader zabijaka:

Zazwyczaj mówisz "10 lotów teraz, ale to już". Daytrader wyciąga karabin maszynowy i strzela do wszystkiego co się rusza.

BYK

Trader zrównoważony:

Stoisz twardo na dwóch nogach. Jesteś zakochany w pięknie i jakości, jesteś święcie przekonany, że przybliży nas to do matki ziemi. Portfel inwestycyjny budujesz z rozwagą oraz z głową.

BLIŹNIĘTA

Trader chaotyczny:

„Kupić czy sprzedać? Kupie… a nie, może jednak sprzedam? Czerwone czy zielone? Zielone czy czerwone? Dobra, sprzedam… a może jednak nie?" Kochasz krótkoterminowe transakcję na obligacjach, lubisz korekty głównego trendu.

Zastanawiasz się jakim typem Tradera jesteś? Otwórz darmowe konto Demo i sprawdź się!

DEMO CTA

RAK

Wrażliwy Trader:

Jeżeli wygrasz, to jesteś dumny jak lew. Gdy przegrywasz myślisz o tym, co zrobiłeś źle. Po opanowaniu emocji możesz stać się świetnym Traderem, polegasz na swojej intuicji.

LEW

Żwawy Trader:

Jesteś wielkoduszny, uwielbiasz życie. Jesteś duszą towarzystwa. Gdy wygrywasz, wszyscy Twoi znajomi zapraszają Cię do siebie, aby to uczcić. Lubisz się dzielić swoim sukcesem z innymi osobami.

PANNA

Precyzyjny Trader

Prawdopodobnie jesteś najbardziej pewną siebie osobą z najbliższego otoczenia. Analizujesz najmniejsze pomyłki oraz rzeczy na rynku, jesteś bardzo precyzyjnym Traderem. Używasz wielu dodatkowych narzędzi, zawsze wiesz co robisz. Jeżeli do czegoś się zabierasz, to kończysz to na najwyższym poziomie.

Potrzebujesz najlepszych narzędzi Tradingowych? Sprawdź wtyczkę z 56 narzędziami do platformy MetaTrader 4.

Pobierz MT4 Supreme i bądź na bieżąco z wydarzeniami na świecie

WAGA

Trader zbalansowany:

Przed podjęciem decyzji rozważasz wszystkie dostępne możliwości. Z tego powodu czasami jesteś nieco niepewny, gdzie oraz w którym kierunku zmierzać. Zdecyduj dokąd zmierzasz i zaczynaj.

SKORPION

Wybuchowy trader:

"Co my tu mamy? Dobra, takie są moje szanse, zatem postawiłbym 10 lotów na czerwonym". Skorpion jest odwiecznym hazardzistą, robi to świetnie, w większości przypadkach ma szczęści. Co zatem ma robić? Grać w pokera i brać udział w turniejach.

STRZELEC

Hedonistyczny Trader:

Lubisz dobrze żyć, kochasz giełdę oraz zapach pieniędzy. Przepadasz za dobrymi samochodami. Po prostu lubisz obfitość rzeczy materialnych. Jesteś także jak ogień, bardzo niebezpieczny. Ogień płynący w Twoich żyłach pomaga Ci uzyskać taki rezultat jaki chcesz. Nie musisz pracować na Wall Street aby zarabiać tylko co Wall Street. Wypróbuj nasz darmowy kurs Super Trader oraz poczuj się jak Wilk z Wall Street.

KOZIOROŻEC

Ostrożny Trader:

Bezpieczeństwo finansowe jest dla Ciebie najważniejszą kwestią, nie ciągnie Cię do gier hazardowych. Ostrożnie stąpasz po świecie, wiesz czego chcesz i jak to osiągnąć. Jesteś zdecydowany, być może trochę uparty. Nie spoczniesz, dopóki nie zwyciężysz.

WODNIK

Wolny Trader:

"Czym są dla mnie monitory i komputer?" Jest to łódź, która sprawia, że jestem wolny. Jestem zakochany w swoim komputerze, mogę przejechać z nim świat. Kocham pracę, w której nie mam swojego szefa. Pracuje we własnym tempie i zawsze szukam lepszego miejsca do pracy.

RYBA

Trader intuicyjny:

Jesteś tak samo emocjonalny jak rak. Większość decyzji podejmujesz pod wpływem emocji. Jeżeli masz dobre przeczucie, to dobrze. Podczas handlu staraj się twardo stąpać po ziemi i nie dać się zwieść emocjom.

Nie jesteś pewny, czy podołasz wyzwaniu jakie rzuca Trading? Czujesz, że masz sporą wiedzę, ale z drugiej strony małe niedociągnięcia powodują spadek kapitału? Za każdym razem powinniśmy poszerzać swoją wiedzę i horyzonty. Nawet jeżeli nauczysz się jednej nowej rzeczy na webinarze, to warto się na niego zapisać. Zarejestruj się teraz, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

Poznasz w pełni zbalansowaną strategię, dzięki której nie będziesz musiał być przez 24 godziny na dobę przed komputerem. Dowiesz się również jak lepiej zarządzać ryzykiem.

Dla skalperów pokażemy więcej strategii krótkoterminowych. Dla osób o dłuższym horyzoncie czasowym również ich nie zabraknie.

Oprócz zapoznania się z naszym szkoleniem warto zainteresować się rachunkiem demonstracyjnym. Będziesz mógł handlować na rachunku demonstracyjnym z wirtualną kwotą w rzeczywistych warunkach rynkowych.