79% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z tym dostawcą. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Regulator CySEC efsa fca

W jaki sposób przezwyciężyć chaos [praktyczne porady]

Wrzesień 06, 2017 16:04

Chaos

Ponieważ nie chcemy wykorzystywać straszliwej ludzkiej tragedii do własnych celów, nie będziemy wchodzić w szczegóły odnośnie huraganu Harvey. Jeśli jednak interesują Cię fakty dotyczące tego wydarzenia, znajdziesz je na tych portalach:

BBC
The Washington Post
CNBC

Złe rzeczy mogą przydarzyć się także dobrym ludziom. Doskonałym przykładem jest huragan Harvey. Ciężko jest przygotować się nam na zdarzenia losowe, ale jest to możliwe. Nie jest prawdą, że nikt nie był w stanie przygotować się na taki scenariusz.

Właśnie z powodu nieprzewidzianych wydarzeń oszczędzamy oraz zawsze układamy w głowie scenariusz B. Jeżeli takiego nie posiadasz, to zostań z nami do końca tego krótkiego artykułu.

Nie uczą nas w szkole, co zrobić jeżeli dookoła widzimy wszędzie taki bałagan jak obecnie w Houston. Nikt nie przygotowuje nas co zrobić, jak katastrofa naturalna obróci nasze życie o 180 stopni. Nikt nie uczy nas oraz nie informuje o inteligencji emocjonalnej, a w ostateczności ona może pomóc odbić nam się od dna.

Na całe szczęści nie znajdujemy się w strefie huraganów, ale zawsze musimy mieć rozpisany czarny scenariusz. Przede wszystkim odpowiedz sobie na pytanie, czy jestem gotowy na taki chaos? Czy masz przyjaciół, którzy pomogą Ci przetrwać? Czy możesz wyjść z tego cały? Czy masz zaoszczędzony kapitał?

Oto nasze wskazówki jak przetrwać chaos:

1. Bądź systematyczny, zawsze pamiętaj o swoim celu! Każdego dnia napędza nas impuls do działania, a ludzka natura doprowadza do tego, że często zapominamy o naszym głównym celu. Wiele ludzi rozbija swoją energię na niepotrzebne, poboczne cele, które do niczego nie doprowadzą. Ścierając się z nową oraz trudną sytuacją zapominają o co w tym wszystkim chodzi i o co walczą. Rynek walutowy jest taki sam, jeżeli przestaniesz się na nim koncentrować, to nie osiągniesz sukcesu.

2. Sukces oraz bezpieczeństwo na pierwszym miejscu! Zmierz się z ryzykiem oraz je pokonaj. Jeżeli chcemy przemieścić się z punktu A do punktu B, to musimy podjąć ryzyko. Niemniej jednak, jeżeli nie jesteś w stanie tego zrobić to na zawsze zatrzymasz się w jednym miejscu i nie będziesz mógł być coraz lepszym. Na każdym szkoleniu online staramy się pokazać jak przezwyciężyć krótkoterminowe porażki i jak zmierzyć się z ryzykiem.

3. Czym masz lepsze narzędzia tym możesz osiągnąć lepsze rezultaty! Nie powinno być to zaskoczeniem. Technologia doprowadziła do szybszego wzrostu gospodarczego. Tak samo jest na giełdzie oraz rynku walutowym. Nie bądź obojętny względem nowinek. Już teraz możesz wykorzystać nasze autorskie narzędzia chroniące przed skutkami zmienności na rynku - Ochrona z tytułu Zmienności. Ponadto możesz w lepszy sposób zarządzać ryzykiem na rynku walutowym poprzez wykorzystanie MetaTrader 4 Supreme Edition.

4. Zacznij myśleć inaczej o ekonomii! Każdy z nas marzy o dużym depozycie w banku oraz o dużych odsetkach, które umożliwią nam przejście na wcześniejszą emeryturę. Aczkolwiek, czy znasz regułę 72? Jest bardzo prosta - podziel liczbę 72 przez aktualną stopę oprocentowania Twojego kapitału, a uzyskasz liczbę lat, po której Twój kapitał zostanie podwojony. Dla przykładu, kiedy uzyskujesz 2 proc. odsetki od kapitału potrzebujesz 36 lat aby wkład został podwojony. Jest to bardzo długo, właśnie dlatego powinieneś wykorzystać potęgę rynku kapitałowego i uzyskać wyższą stopę zwrotu i skrócić wymagany czas potrzebny na podwojenie kapitału.

Jak widzisz, powyższe wskazówki możesz zastosować na giełdzie oraz w normalnym, codziennym życiu. Każdy z nas pragnie lepszego życia, a w ostateczności kapitał na to pozwoli. Chcielibyśmy bardziej pomóc, ale wszystko leży w Twoich rękach, tak samo jak osiągnięta stopa zwrotu na rynku kapitałowym. Wskazówka na dziś: najpierw konto demonstracyjne, a następnie Rachunek na START.

Rachunek na START jest kontem dla osób początkujących. Pozwala na handel na rynku przez 2 tygodnie bez angażowania własnych środków, przy jednoczesnej możliwości wypłaty wygenerowanego zysku do określonej kwoty!

Z Rachunkiem na START w Admiral Markets UK Ltd masz dwa scenariusze:

  • stracisz środki (które nie są Twoje) i zyskasz bezcenne doświadczenie w handlu na prawdziwym rynku.

lub

  • osiągniesz zysk, zyskasz bezcenne doświadczenie oraz wypłacisz zarobione środki.

Oprócz czystej teorii staramy się przekazać naszym Klientom praktyczne aspekty handlu na rynkach finansowych. Praktyka jest ważniejsza niż teoria. Ponadto szlifując handel z Rachunkiem na START jesteś w stanie lepiej poznać siebie i rynek, dzięki czemu możesz tylko zyskać. Handlując na Rachunku na START zdasz sobie sprawę, że rachunek demonstracyjny to zupełnie inna bajka niż rachunek rzeczywisty. Jeżeli chcesz osiągnąć sukces na realnym rynku, a nie tylko na rachunku demonstracyjnym ,napisz do nas na adres pomoc@admiralmarkets.pl z zapytaniem o aktualne warunki Rachunku na START lub skorzystaj z formularza kontaktowego.


Admiral Markets Group składa się z następujących firm:
Admiral Markets Cyprus Ltd
Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
KONTYNUUJ
Admiral Markets AS
Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ
Admiral Markets UK Ltd
Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.