Regulator

Co się stanie, jeśli wybiorę regulatora?

Admiral Markets UK jest podmiotem regulowanym przez UK Financial Conduct Authority (FCA): Firm Ref № 595450.

Admiral Markets AS jest podmiotem regulowanym przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA): License № 4.1-1/46.

Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.

Dziękuję, rozumiem to
fca
efsa

W oczekiwaniu na Janet Yellen

Sierpień 24, 2016 12:00

Inwestorzy oczekują na piątkowe wystąpienie szefowej FED, które odbędzie się o godzinie 16:00. Rynek oczekuje gołębiej wypowiedzi Janet Yellen, czyli takiego, w którym szefowa Rezerwy Federalnej nie wypowie się w sprawie stóp procentowych, czy też wskaże na brak odpowiednich danych makroekonomicznych do podjęcia decyzji.

Inwestorzy na rynku kontraktów terminowych zakładają z 82% prawdopodobieństwem, że stopy procentowe na wrześniowym posiedzeniu pozostaną bez zmian.

Gdyby jednak wypowiedź szefowej FED brzmiałaby jastrzębio, to bylibyśmy świadkami dużego umocnienia dolara amerykańskiego na rynku. Na wykresie tygodniowym dolar indeks walczy o utrzymanie się ponad wsparciem 93.23-94.15. Dalsze losy dolara poznamy w piątek.

Mateusz Groszek
Analityk Rynków Finansowych