76% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z tym dostawcą. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 76% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Admiral Markets Group składa się z następujących firm:

Admiral Markets Cyprus Ltd

Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
KONTYNUUJ

Admiral Markets AS

Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ

Admiral Markets UK Ltd

Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Regulator CySEC efsa fca

​USD/JPY – będzie się działo 2016.09.20

Wrzesień 20, 2016 12:30

Jutrzejszego dnia poznamy dalsze starania Banku Japonii w celu pobudzenia inflacji. Większość osób nie widzi zmian w polityce monetarnej, natomiast 14 z 40 ankietowanych analityków spodziewa się cięcia stopy depozytowej. Nawet jeżeli doszłoby do tego, to jen japoński w długim terminie powinien umacniać się na szerokim rynku.

Poniższy wykres przedstawia zachowanie się jena japońskiego oraz papierów wartościowych emitowanych przez rząd po ostatniej decyzji Banku Japonii. Jednoznacznie widać, że po decyzji BoJ-u jen zyskał względem dolara amerykańskiego, tym razem może być podobnie.

Rynek na podstawie zmienności implikowanej spodziewa się mniejszego ruchu na parze walutowej USD/JPY niż po lipcowym posiedzeniu.

Mateusz Groszek
Analityk Rynków Finansowych