Regulator

Co się stanie, jeśli wybiorę regulatora?

Admiral Markets UK jest podmiotem regulowanym przez UK Financial Conduct Authority (FCA): Firm Ref № 595450.

Admiral Markets AS jest podmiotem regulowanym przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA): License № 4.1-1/46.

Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.

Dziękuję, rozumiem to
fca efsa

USD/CAD - kontynuacja trendu spadkowego 2016.08.19

Sierpień 19, 2016 12:45

Słabość dolara amerykańskiego na szerokim rynku wynika z opublikowanego protokołu z ostatniego posiedzenia Rezerwy Federalnej. Rynek oczekiwał bardziej stanowczego stanowiska ze strony amerykańskich władz monetarnych. Rozczarowanie inwestorów stanowiskiem Fed-u niemal natychmiastowo przełożyło się na wyprzedaż dolara amerykańskiego na szerokim rynku.

Na parze walutowej USD/CAD znaleźliśmy się w bardzo ciekawym położeniu. Notowania odbiły się od strefy podaży 1.300-1.329 i zmierzają w stronę ostatniego minimum w okolicy 1.24. Dodatkowo drożejąca ropa naftowa tylko napędza trend spadkowy. Zatem scenariuszem bazowym pozostanie kontynuacja trendu spadkowego.

Mateusz Groszek
Analityk Rynków Finansowych


Ostrzeżenie o Ryzyku

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 83% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.