Regulator

Co się stanie, jeśli wybiorę regulatora?

Admiral Markets UK jest podmiotem regulowanym przez UK Financial Conduct Authority (FCA): Firm Ref № 595450.

Admiral Markets AS jest podmiotem regulowanym przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA): License № 4.1-1/46.

Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.

Dziękuję, rozumiem to
fca
efsa

​Super czwartek nadchodzi!

Sierpień 03, 2016 09:55

Już jutro poznamy koszt pieniądza w Wielkiej Brytanii. Jak podała agencja informacyjna Bloomberg z 52 ankietowanych ekonomistów 50 z nich spodziewa się obniżenia stóp procentowych przynajmniej o 25 punktów bazowym. Stopy procentowe zostaną zmienione przez Bank Anglii pierwszy raz od 2009 roku. Dodatkowo Bank Centralny może poszerzyć skup obligacji rządowych. Aktualnie bank od 2009 roku skupił dane aktywa za 375 miliardów funtów, jednak jedynie 21 z 44 ankietowanych osób spodziewa się rozszerzenia tego programu. Zatem na jutrzejszym posiedzeniu możemy spodziewać się jedynie obniżki stóp procentowych o 25 punktów bazowych.

Spoglądając na interwał dzienny na parze walutowej GBP/USD kupujący starają się nie dopuścić do wybicia dołem z formacji technicznej trójkąta. Jeżeli im to się uda, to będziemy mogli zobaczyć kontynuację spadkowego ruchu, w przeciwnym razie bazowym scenariuszem pozostanie kontynuacja spadków.

Mateusz Groszek
Analityk Rynków Finansowych