Regulator

Co się stanie, jeśli wybiorę regulatora?

Admiral Markets UK jest podmiotem regulowanym przez UK Financial Conduct Authority (FCA): Firm Ref № 595450.

Admiral Markets AS jest podmiotem regulowanym przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA): License № 4.1-1/46.

Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.

Dziękuję, rozumiem to
fca
efsa

Stopy procentowe i FED

Wrzesień 13, 2016 10:30

Wczorajszego wieczora mieliśmy okazję usłyszeć jednego z członków Rezerwy Federalnej na temat przyszłych stóp procentowych. Pani Brainard była bardzo gołębia, rynki zostały zbite z tropu. Wypowiedziała się, że inflacja jest w dalszym ciągu poniżej celu Rezerwy Federalnej oraz przyszłe podwyżki stóp procentowych muszą odbywać się z bardzo dużą ostrożnością.

Powyższe słowa natychmiastowo przełożyły się na odrobienie piątkowych spadków na giełdzie w Stanach Zjednoczonych a także na spadek prawdopodobieństwa podwyżki stóp procentowych na wrześniowym posiedzeniu. Na podstawie kontraktów terminowych prawdopodobieństwo to oscyluje w okolicy 22 procent, jeszcze wczoraj było powyżej 30 procent.

Na interwale dziennym indeksu dolara strefa podaży 95.60-96.00 została obroniona już kilka dni temu, wszystko przemawia za tym, że kontynuacja wyprzedaży będzie kontynuowana w okolicę poziomu 93.

Mateusz Groszek
Analityk Rynków Finansowych