Regulator

Co się stanie, jeśli wybiorę regulatora?

Admiral Markets UK jest podmiotem regulowanym przez UK Financial Conduct Authority (FCA): Firm Ref № 595450.

Admiral Markets AS jest podmiotem regulowanym przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA): License № 4.1-1/46.

Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.

Dziękuję, rozumiem to
fca efsa

Srebro wkracza w korektę

Sierpień 22, 2016 12:40

Po emocjonującej walce na wykresie srebra doszło do przełamania bronionego poziomu 19.162. Poniedziałkowa sesja otworzyła się z bardzo dużą luką spadkową, jakiej nie było od dawna. Wszystko to wskazuje na nadchodzącą korektę wzrostów, które rozpoczęły się na początku 2016 roku i były kontynuowane prawie do dnia dzisiejszego.

Dodatkowym czynnikiem wspierającym aktualna korektę na srebrze powinna być coraz to większy optymizm na rynkach finansowych, a także kontynuacja rynku byka na rynkach akcji. Jeżeli doszłoby do korekty, to nie powinna zejść poniżej poziomu 17.40.

Mateusz Groszek
Analityk Rynków Finansowych


Ostrzeżenie o Ryzyku

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 83% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.