Regulator

Co się stanie, jeśli wybiorę regulatora?

Admiral Markets UK jest podmiotem regulowanym przez UK Financial Conduct Authority (FCA): Firm Ref № 595450.

Admiral Markets AS jest podmiotem regulowanym przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA): License № 4.1-1/46.

Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.

Dziękuję, rozumiem to
fca efsa

S&P 500 według Deutsche banku

Wrzesień 13, 2016 10:30

Według Deutsche banku korekta z jaką mieliśmy do czynienia w poprzednim tygodni to dopiero początek. Do takiej opinii skłoniło ich do tego kilka rzeczy.

  • Po pierwsze giełda amerykańska jest bardzo droga. Wskaźnik ceny przez zysk, czy też zysk na akcję wskazują na bańkę spekulacyjną.
  • Po drugie sentyment na rynku jest zbyt dużo żeby został utrzymany. Coraz więcej osób spodziewa się kontynuacji ostatnich wzrostów.
  • Po trzecie zyski firm w III kwartale 2016 roku po raz kolejny mają spaść.
  • Po czwarte Rezerwa Federalna może dokonać podwyżki stóp procentowych.
  • Po piąte na instrumencie strachu VIX pozycje netto są na historycznym minimum.

Według analizy technicznej zatrzymaliśmy się na tygodniowym wsparciu 2090-2110, jednakże spadki mogą się przedłużyć i dojść w okolicę 2000 punktów.

Mateusz Groszek
Analityk Rynków Finansowych


Ostrzeżenie o Ryzyku

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 83% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.