Regulator

Co się stanie, jeśli wybiorę regulatora?

Admiral Markets UK jest podmiotem regulowanym przez UK Financial Conduct Authority (FCA): Firm Ref № 595450.

Admiral Markets AS jest podmiotem regulowanym przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA): License № 4.1-1/46.

Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.

Dziękuję, rozumiem to
fca efsa

NZD/USD - kontynuacja trendu wzrostowego

Sierpień 26, 2016 11:30

Dolar nowozelandzki walczy o dalsze wzrosty. Na interwale tygodniowym w dalszym ciągu znajdujemy się nad linią trendu wzrostowego. Trwałe pokonanie ostatniego maksimum w okolicy poziomu 0.732 powinno doprowadzić do dalszych, długoterminowych wzrostów, nawet w okolicę poziomu 0.774. Jednakże musimy zadawać sobie sprawę z tego, że kontynuacja trendu na parze walutowej NZD/USD jest zależna od dzisiejszej wypowiedzi Janet Yellen.

Pomimo tego notowania dolara nowozelandzkiego w najbliższej przyszłości powinno wspierać odbicie ceny nabiału w Nowej Zelandii. Indeks GDT znajduje się na swoim minimum z 2009 roku, już w 2015 roku obserwowaliśmy wybicie, wszystko wskazuje na to, że będzie kontynuowane.

Mateusz Groszek
Analityk Rynków Finansowych


Ostrzeżenie o Ryzyku

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 83% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.