Regulator

Co się stanie, jeśli wybiorę regulatora?

Admiral Markets UK jest podmiotem regulowanym przez UK Financial Conduct Authority (FCA): Firm Ref № 595450.

Admiral Markets AS jest podmiotem regulowanym przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA): License № 4.1-1/46.

Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.

Dziękuję, rozumiem to
fca efsa

Gold - kiepskie wsparcie

Wrzesień 16, 2016 14:40

Złoto z uporem maniaka próbuje przebić się przez strefę popytu 1305-1320. Jeżeli im to się uda, to sprzedających czeka kolejna, bardzo ciężka walka. Psychologiczny opór 1300 USD za jedną uncje złota może przewyższyć ich aspiracje. Pomimo tego do końca tego roku powinniśmy właśnie zaobserwować dalszą konsolidację w okolicy 1300 USD, a nawet kontynuację ostatnich spadków poniżej 1300 USD w okolicę 1250 USD. Wyjaśnia to wykres poniżej.

Od 1972 roku złoto tylko w 7 okresach zanotowało lepszą stopę zwrotu, natomiast w dolarach tylko w 2. Jeżeli system monetarny się nie rozpadnie, nie dojdzie do wojny, to możemy spodziewać się przerwania wsparcia 1300 USD i kontynuacji spadków.

Mateusz Groszek
Analityk Rynków Finansowych


Ostrzeżenie o Ryzyku

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 83% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.