Regulator

Co się stanie, jeśli wybiorę regulatora?

Admiral Markets UK jest podmiotem regulowanym przez UK Financial Conduct Authority (FCA): Firm Ref № 595450.

Admiral Markets AS jest podmiotem regulowanym przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA): License № 4.1-1/46.

Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.

Dziękuję, rozumiem to
fca efsa

GBP/USD - zbyt duża presja sprzedających

Sierpień 17, 2016 11:40

Dzisiejszego poranka zapoznaliśmy się z brytyjskimi danymi, które wypadły dobrze. Jednak nie są to dane, które w pełni odzwierciedlają Brexit, ponieważ dotyczą czerwca, a referendum odbyło się pod koniec tego miesiąca. Stopa bezrobocia pozostała bez zmian na poziomie 4,9%. Pozytywnym wydźwiękiem jest spadek liczby wniosków o zasiłek dla bezrobotny. Konsensus rynkowy oczekiwał wzrost na poziomie 5,2 tysiąca, natomiast odnotowano spadek o 8,6 tysiąca. Nie można zakładać, że Brexit w kilka tygodni przełoży się na masowe zwolnienia oraz spowolnienie gospodarcze w Wielkiej Brytanii. Takie zjawisko będzie rozłożone w czasie, jego skutki zostaną odczute dopiero za kilka miesięcy.

Aktualnie funt szterling jest bardzo znienawidzoną walutą i wyprzedawaną przez szeroką rzeszę inwestorów. Dlatego też bazowym scenariuszem pozostanie obrona wsparcia 1.28 i kontynuacja wczorajszych wzrostów.

Mateusz Groszek
Analityk Rynków Finansowych
Ostrzeżenie o Ryzyku

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 83% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.