Regulator

Co się stanie, jeśli wybiorę regulatora?

Admiral Markets UK jest podmiotem regulowanym przez UK Financial Conduct Authority (FCA): Firm Ref № 595450.

Admiral Markets AS jest podmiotem regulowanym przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA): License № 4.1-1/46.

Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.

Dziękuję, rozumiem to
fca efsa

GBP/USD - sprawy mają się lepiej niż przypuszczano

Sierpień 25, 2016 11:10

Funt szterling w bieżącym tygodniu jest jedną z najsilniejszych walut na całym rynku. Umocnienie się brytyjskiej waluty jest związane z bardzo dobrymi danymi makroekonomicznymi, które napływają do nas z tejże gospodarki. Ilość kredytów konsumenckich wzrosła w lipcu najszybciej od dekady, ponadto ilość pożyczek biznesowych również się zwiększyła. Dodatkowo odczyt wskaźnika o danych eksportowych był najmocniejszy od dwóch lat, zawdzięczamy to spadku brytyjskiej waluty.

Podsumowując, sprawy nie mają się tak źle jak przypuszczano. Na interwale dziennym para walutowa GBP/USD w najbliższym czasie powinna poruszać się między strefą popytu 1.279-1.290, a strefą podaży 1.344-1.353.

Mateusz Groszek
Analityk Rynków Finansowych


Ostrzeżenie o Ryzyku

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 83% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.