Regulator

Co się stanie, jeśli wybiorę regulatora?

Admiral Markets UK jest podmiotem regulowanym przez UK Financial Conduct Authority (FCA): Firm Ref № 595450.

Admiral Markets AS jest podmiotem regulowanym przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA): License № 4.1-1/46.

Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.

Dziękuję, rozumiem to
fca efsa

GBP/USD - jak długo potrwa trend spadkowy?

Sierpień 23, 2016 10:20

Funt szterling po odbiciu od strefy popytu 1.279-1.288 powoli kontynuuje swoją powolną wspinaczkę na coraz wyższe poziomu. Aktualnie kupujący mogą celować w okolicę poziomu linii trendu spadkowego 1.333. Jeżeli uda im się pokonać ten opór, to kolejny celem będzie strefa podaży 1.344-1.353.

Warto zwrócić uwagę na ostatni raport commitments of traders, z którego wynika, że na rynku kontraktów terminowych mamy do czynienia z rekordową ilością pozycji krótkich na parę walutową GBP/USD. Kontynuacja obecnych wzrostów mogłaby zmusić graczy na kontraktach do szybkiego domykania pozycji, a tym samym odkupywania wcześniej sprzedawanego instrumentu, wszystko to przełożyłoby się na coraz wyższe wzrosty.

Mateusz Groszek
Analityk Rynków Finansowych


Ostrzeżenie o Ryzyku

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 83% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.