Regulator

Co się stanie, jeśli wybiorę regulatora?

Admiral Markets UK jest podmiotem regulowanym przez UK Financial Conduct Authority (FCA): Firm Ref № 595450.

Admiral Markets AS jest podmiotem regulowanym przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA): License № 4.1-1/46.

Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.

Dziękuję, rozumiem to
fca
efsa

Facebook w dalszym ciągu popularny

Wrzesień 27, 2016 10:15

Największy na świecie serwis społecznościowy rośnie jak na drożdżach. Mowa tutaj o Facebooku, który od początku roku zanotował 22% stopę zwrotu. Dla porównania indeks S&P 500 w tym samym czasie wzrósł o niespełna 5%. Trend wzrostowy został wykreowany już w 2014 roku, trwa do dnia dzisiejszego. Nic nie wskazuje na jego przerwanie, jednakże inwestorzy powinni mieć się na uwadze. Spółki zbyt popularne, rosnące o wiele szybciej niż cały rynek są również najbardziej spadającymi podczas paniki. Pomimo tego na dzień dzisiejszy trend wzrostowy powinien się utrzymać. Aktualnym celem kupujących jest psychologiczny poziom 140. Jeżeli doszłoby do korekty, to powinna zatrzymać się w okolicy tygodniowego poziomu wsparcia 117-121.

Mateusz Groszek
Analityk Rynków Finansowych