Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.
Więcej informacji Akceptuję
79% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z tym dostawcą. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy. expand_more

Facebook w dalszym ciągu popularny

Wrzesień 27, 2016 08:15

Największy na świecie serwis społecznościowy rośnie jak na drożdżach. Mowa tutaj o Facebooku, który od początku roku zanotował 22% stopę zwrotu. Dla porównania indeks S&P 500 w tym samym czasie wzrósł o niespełna 5%. Trend wzrostowy został wykreowany już w 2014 roku, trwa do dnia dzisiejszego. Nic nie wskazuje na jego przerwanie, jednakże inwestorzy powinni mieć się na uwadze. Spółki zbyt popularne, rosnące o wiele szybciej niż cały rynek są również najbardziej spadającymi podczas paniki. Pomimo tego na dzień dzisiejszy trend wzrostowy powinien się utrzymać. Aktualnym celem kupujących jest psychologiczny poziom 140. Jeżeli doszłoby do korekty, to powinna zatrzymać się w okolicy tygodniowego poziomu wsparcia 117-121.

Mateusz Groszek
Analityk Rynków Finansowych