Regulator

Co się stanie, jeśli wybiorę regulatora?

Admiral Markets UK jest podmiotem regulowanym przez UK Financial Conduct Authority (FCA): Firm Ref № 595450.

Admiral Markets AS jest podmiotem regulowanym przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA): License № 4.1-1/46.

Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.

Dziękuję, rozumiem to
fca efsa

Europejski Bank Centralny nie zaskoczył

Wrzesień 09, 2016 09:20

Wczorajszego dnia ECB nie zdecydowało się na modyfikację programu QE. Co więcej, Mario Draghi stwierdził, że ECB w ogóle nie rozmawiał na ten temat. Takie stwierdzenie rozczarowało rynek, co przełożyło się na spadku niemieckiego indeksu DAX 30 oraz do umocnienia euro na szerokim rynku. Na wczorajszej konferencji Mario Draghi był bardzo mało rozmowny na temat przyszłej polityki monetarnej.

Wszystko to przełożyło się ostatecznie na umocnienie euro względem dolara amerykańskiego. Na wykresie dziennym strefa popytu 1.113-1.117 została obroniona, bazowym scenariuszem pozostanie zatem kontynuacja obecnych wzrostów w okocę 1.1350.

Mateusz Groszek
Analityk Rynków Finansowych


Ostrzeżenie o Ryzyku

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 83% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.