Regulator

Co się stanie, jeśli wybiorę regulatora?

Admiral Markets UK jest podmiotem regulowanym przez UK Financial Conduct Authority (FCA): Firm Ref № 595450.

Admiral Markets AS jest podmiotem regulowanym przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA): License № 4.1-1/46.

Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.

Dziękuję, rozumiem to
fca
efsa

EUR/PLN walutą tygodnia!

Sierpień 04, 2016 10:05

W bieżącym tygodniu PLN umocnił się w stosunku do Euro już o 6 groszy. Niewątpliwie, ostatnie 3 tygodnie dla polskiej waluty są bardzo dobre. Rodzima waluty w tym tygodniu zyskuje ze względu na ostatnią decyzję kancelarii prezydenta w sprawie kredytów frankowych lub też raczej pójście na rękę bankom. Czy złoty będzie kontynuował swój rajd? Odpowiedź jest pozytywna. Jeżeli popatrzymy na koszyk walut należących do Państw Emergin Markets oraz indeks naszej waluty, to okaże się, że w kwietniu 2016 roku PLN był najsłabszą walutą w regionie. Jednakże po odejściu dużego ryzyka związanego z przewalutowaniem kredytów powinniśmy nadgonić straty, a tym samym bazowym scenariuszem pozostanie kontynuacja trendu spadkowego w okolicę poziomu 4.25.

Mateusz Groszek
Analityk Rynków Finansowych