Regulator

Co się stanie, jeśli wybiorę regulatora?

Admiral Markets UK jest podmiotem regulowanym przez UK Financial Conduct Authority (FCA): Firm Ref № 595450.

Admiral Markets AS jest podmiotem regulowanym przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA): License № 4.1-1/46.

Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.

Dziękuję, rozumiem to
fca efsa

DAX 30 - przerwanie kanału spadkowego

Sierpień 29, 2016 10:20

Trzy tygodnie temu kupujący na indeksie DAX 30 zmienili długoterminową sytuację na wykresie. Po pokonaniu górnego ograniczenia kanału spadkowego stronie popytowej udało się przerwać trend spadkowy. Ponadto został również pokonany bardzo silny opór w okolicy 10295-10524 punktów.

Kontynuacja wzrostów w większej mierze zależeć będzie od krzywej podwyżek stóp procentowych w Stanach Zjednoczonych. Dokonanie jednej czy też dwóch podwyżek kosztu pieniądza nie powinno negatywnie wpłynąć na rynek akcji, jednakże większa, przesadna ilość odbije się na rynku akcji. Na dzień dzisiejszy na rynek powinna zawitać korekta, a po tym kontynuacja trendu wzrostowego. Korekta nie powinna zejść poniżej poziomu 10 000 punktów.

Mateusz Groszek
Analityk Rynków Finansowych


Ostrzeżenie o Ryzyku

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 83% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.