76% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z tym dostawcą. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 76% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Admiral Markets Group składa się z następujących firm:

Admiral Markets Cyprus Ltd

Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
KONTYNUUJ

Admiral Markets AS

Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ

Admiral Markets UK Ltd

Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Regulator CySEC efsa fca

DAX 30 i Deutsche Bank

Wrzesień 28, 2016 09:25

Indeks niemieckich spółek zdołał pokonać górne ograniczenie kanału spadkowego. Jednak nic z tego nie wyszło, od kilku tygodni notowania znalazły się w konsolidacji i nic nie wskazuje, że to się zmieni. Byki walczą o utrzymanie poziomu wsparcia 10300-10515.

Warunki fundamentalne nie wskazują na kontynuację wzrostów.Głównym powodem spadków w tym tygodni jest Deutsche Banku. Od wielu lat chodzą pogłoski, które zostały potwierdzone, że Deutsche Bank posiada ogromną pozycję na rynku derywatów. Kurs akcji doskonale to odzwierciedla. Dodatkowo ostatnie słowa Pani Merkel o braku ewentualnej pomocy dla DB notowania zanurkowały jeszcze niżej. Każdy zwraca uwagę na DB, jednakże należy pamiętać, że cały sektor finansowy w Strefie Euro ma spore problemy.

Mateusz Groszek
Analityk Rynków Finansowych