Regulator

Co się stanie, jeśli wybiorę regulatora?

Admiral Markets UK jest podmiotem regulowanym przez UK Financial Conduct Authority (FCA): Firm Ref № 595450.

Admiral Markets AS jest podmiotem regulowanym przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA): License № 4.1-1/46.

Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.

Dziękuję, rozumiem to
fca
efsa

DAX 30 i Deutsche Bank

Wrzesień 28, 2016 09:25

Indeks niemieckich spółek zdołał pokonać górne ograniczenie kanału spadkowego. Jednak nic z tego nie wyszło, od kilku tygodni notowania znalazły się w konsolidacji i nic nie wskazuje, że to się zmieni. Byki walczą o utrzymanie poziomu wsparcia 10300-10515.

Warunki fundamentalne nie wskazują na kontynuację wzrostów.Głównym powodem spadków w tym tygodni jest Deutsche Banku. Od wielu lat chodzą pogłoski, które zostały potwierdzone, że Deutsche Bank posiada ogromną pozycję na rynku derywatów. Kurs akcji doskonale to odzwierciedla. Dodatkowo ostatnie słowa Pani Merkel o braku ewentualnej pomocy dla DB notowania zanurkowały jeszcze niżej. Każdy zwraca uwagę na DB, jednakże należy pamiętać, że cały sektor finansowy w Strefie Euro ma spore problemy.

Mateusz Groszek
Analityk Rynków Finansowych