Regulator

Co się stanie, jeśli wybiorę regulatora?

Admiral Markets UK jest podmiotem regulowanym przez UK Financial Conduct Authority (FCA): Firm Ref № 595450.

Admiral Markets AS jest podmiotem regulowanym przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA): License № 4.1-1/46.

Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.

Dziękuję, rozumiem to
fca efsa

Czekamy na protokół

Sierpień 17, 2016 11:10

O godzinie 20:00 zostanie opublikowany protokół z ostatniego posiedzenia Rezerwy Federalnej. Jest to wydarzenie, które w znacznej mierze wpływało i wpływać będzie wpływać zarówno na rynek walutowy, akcji jak i obligacji.

Ostatnie publikacje danych makroekonomicznych z amerykańskiej gospodarki nie wskazywały na duże prawdopodobieństwo zaostrzenia polityki monetarnej w najbliższym czasie. Aczkolwiek po wczorajszym wywiadzie Williama Dudley'a, szefa nowojorskiego FED-u w FoX Business rynek przestał być tego pewien. Pomimo słabych danych o inflacji oraz PKB za II kwartał 2016 roku szef nowojorskiego FED-u wypowiedział się, że podwyżka stóp procentowych we wrześniu tego roku jest możliwa. William Dudley uważany jest za jednego z większych gołębi w Rezerwie Federalnej, dlatego też powyższy komentarz z jego ust wstrząsną rynkiem walutowym.

Wszystko to przełożyło na bardzo szybkie odreagowanie wczorajszych spadków na dolar indeksie. Pomimo tego analiza techniczna w dalszym ciągu wskazuje na kierunek południowy. Aktualnym celem sprzedających może być kolejna strefa popytu 93.00-93.50.

Mateusz Groszek
Analityk Rynków Finansowych


Ostrzeżenie o Ryzyku

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 83% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.