Regulator

Co się stanie, jeśli wybiorę regulatora?

Admiral Markets UK jest podmiotem regulowanym przez UK Financial Conduct Authority (FCA): Firm Ref № 595450.

Admiral Markets AS jest podmiotem regulowanym przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA): License № 4.1-1/46.

Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.

Dziękuję, rozumiem to
fca
efsa

​Czarne złoto w korekcie

Sierpień 22, 2016 12:00

Ropa naftowa jest w najdłuższym od 4 lat okresie wzrostów. Obecny ruch spadkowy spowodowany jest coraz to wyższym eksportem ze strony Iraku oraz zapowiedziami bojowników w Nigerii, który mają zaprzestać działań zbrojnych. Jednak motorem napędowym dalszych wzrostów mogą być plany dotyczące zamrożenia wydobycia ropy naftowej przez kraje należące do OPEC oraz Rosję. Bynajmniej podobny plan został zaproponowany w lutym, jednak bez powodzenia.

Wszystko to przełożyło się na powolny spadek notowań ropy naftowej, jednakże w dalszym ciągu możemy mówić jedynie o korekcie poprzednich wzrostów. Bardzo wątpliwe byłoby zejście po raz kolejny poniżej 39 USD za baryłkę ropy WTI. Bazowym scenariuszem będzie kontynuacja ostatnich wzrostów w okolicę czerwcowego maksimum.

Mateusz Groszek
Analityk Rynków Finansowych