Regulator

Co się stanie, jeśli wybiorę regulatora?

Admiral Markets UK jest podmiotem regulowanym przez UK Financial Conduct Authority (FCA): Firm Ref № 595450.

Admiral Markets AS jest podmiotem regulowanym przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA): License № 4.1-1/46.

Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.

Dziękuję, rozumiem to
fca
efsa

AUD/USD - po obniżce stóp procentowych 2016.08.02

Sierpień 02, 2016 09:20

Bank Australii dzisiejszego poranka dokonał kolejnej obniżki stóp procentowych o 25 punktów bazowych. Koszt pieniądza został obniżony z 1.75% do 1.50%. Jednak dolar australijski osłabił się względem dolara amerykańskiego jedynie o 0.6%, większość ruchu było już w cenie. Ponadto tak słaby ruch i jego całe zanegowanie jest spowodowane przez raport Banku Australii, w którym nie zostało nic powiedziane o dalszym luzowaniu monetarnym. RBA podało do publicznej wiadomości, że obniżka stóp procentowych pozwoli powrócić inflacji do 2-3% celu banku oraz wzrost gospodarczy powinien przyspieszyć.

Obniżka stóp procentowych o 25 punktów bazowych zepchnęła aktualne stopy procentowe na nowe, historyczne minimum. Na interwale czterogodzinnym nie doszło do pokonania strefy wsparcia.