Regulator

Co się stanie, jeśli wybiorę regulatora?

Admiral Markets UK jest podmiotem regulowanym przez UK Financial Conduct Authority (FCA): Firm Ref № 595450.

Admiral Markets AS jest podmiotem regulowanym przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA): License № 4.1-1/46.

Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.

Dziękuję, rozumiem to
fca
efsa

AUD/USD - marazm na rynku

Sierpień 08, 2016 09:20

Ostatnie dane z rynku kontraktów terminowych potwierdzają tylko, że są wakacje. Bowiem na większości parach walutowych domykane są zarówno pozycji długie, jak i krótkie. Przekłada się to na większy marazm na rynku walutowym, nic nie znaczący w dłuższym kontekście. Tym samym inwestowanie lub też spekulowanie staje się o wiele bardziej ryzykowane. Instytucje finansowe powinny powrócić na rynek razem z nadejściem września oraz października. Na rynku powinna pojawić się dłuższe trendy, łatwiejsze do przewidzenia.

Potwierdzaniem tego może być również para walutowa AUD/USD, gdzie są bardzo znikome ruchy. Przez ponad 40 ostatnich sesji dana para walutowa poruszała się w zasięgu 300 pipsowym. Aktualnie notowania znalazły się w dziennej strefie podaży, dopiero wybicie ponad nią będzie dawało większe prawdopodobieństwo kontynuacji trendu wzrostowego.

Mateusz Groszek
Analityk Rynków Finansowych