Regulator

Co się stanie, jeśli wybiorę regulatora?

Admiral Markets UK jest podmiotem regulowanym przez UK Financial Conduct Authority (FCA): Firm Ref № 595450.

Admiral Markets AS jest podmiotem regulowanym przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA): License № 4.1-1/46.

Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.

Dziękuję, rozumiem to
fca
efsa

AUD/USD - kontynuacja trendu wzrostowego 2016.08.05

Sierpień 05, 2016 09:30

Po emocjonującym tygodniu przyszedł czas na piątek, który będzie również interesujący. Jak co każdy pierwszy piątek miesiąca poznamy dane z amerykańskiego rynku pracy. W ten sam dzień publikowany jest również koszyk danych makroekonomicznych z Kanady, jednak jest całkowicie przyćmiony tymi ze Stanów Zjednoczonych. Konsensus rynkowy zakłada wzrost liczby miejsc pracy na poziomie 180 tysięcy, natomiast średnia płaca godzinowa ma wzrosnąć o 0.2%. Dane zostaną opublikowane o godzinie 14:30.

Na parze walutowej AUD/USD na interwale dziennym strona kupująca po raz drugi atakuje poziom oporu w okolicy 0.76430. To, czy zostanie pokonany zależy od danych z rynku pracy. Dobre dane mogłyby zapobiec kolejną próbę pokonania silnego oporu. Jednakże bazowym scenariuszem pozostanie kontynuacja trendu wzrostowego.

Mateusz Groszek
Analityk Rynków Finansowych