Regulator

Co się stanie, jeśli wybiorę regulatora?

Admiral Markets UK jest podmiotem regulowanym przez UK Financial Conduct Authority (FCA): Firm Ref № 595450.

Admiral Markets AS jest podmiotem regulowanym przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA): License № 4.1-1/46.

Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.

Dziękuję, rozumiem to
fca efsa

AUD/USD i ruda żelaza

Sierpień 23, 2016 13:10

Dolar australijski walczy o dalsze wzrosty. Aktualnie para walutowa AUD/USD spadła do dziennej strefy popytu 0.759-0.764. Kontynuacja trendu wzrostowego wspierana jest przez rosnące ceny rudy żelaza, a także dolara amerykańskiego, który w ostatnim czasie jest wyprzedawany na szerokim rynku.

Wzrost cen rudy żelaza za każdym razem przekłada się na umocnienie dolara amerykańskiego, ponieważ jest to główny surowiec eksportowy tejże gospodarki. Zatem dalsze wzrosty na rudzie powinny przełożyć się na kontynuację trendu wzrostowego na australijskiej walucie. Aktualnym celem kupującym są ostatnie maksima w okolicy 0.775.

Mateusz Groszek
Analityk Rynków Finansowych


Ostrzeżenie o Ryzyku

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 83% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.