Regulator

Co się stanie, jeśli wybiorę regulatora?

Admiral Markets UK jest podmiotem regulowanym przez UK Financial Conduct Authority (FCA): Firm Ref № 595450.

Admiral Markets AS jest podmiotem regulowanym przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA): License № 4.1-1/46.

Wybór jednego z tych regulatorów pozwoli wyświetlić odpowiednie informacje na całej stronie. Jeśli chcesz wyświetlić informacje dotyczące innego regulatora, zaznacz go.

Dziękuję, rozumiem to
fca efsa

Alibaba - kontynuacja trendu wzrostowego

Wrzesień 05, 2016 14:50

Notowania Alibaby wyskoczyły po publikacji wyniku finansowego za II kwartał 2016 roku. Wyniki spółki zaskoczyły nawet najbardziej optymistycznych analityków. Przychody firmy w porównaniu z II kwartałem poprzedniego roku wzrosły o 59%!

Źródło: seekingalpha

Ponadto opublikowany zysk na akcje w II kwartale wyniósł 0,74 USD, natomiast spodziewano się wyniku o 0,11 USD mniejszego. Nic dziwnego, że od tamtego czasu notowania akcji poszybowały o ponad 10% do góry.

Na interwale dziennym notowania w poprzednim tygodniu wybiły się ponad ostatnie wsparcie 97.00-98.70. Po tak mocnym wystrzale korekta w okolicę poziomu wsparcia 93.00-94.00 byłaby wskazana. Bynajmniej po zakończeniu korekty możemy spodziewać się kontynuacji wzrostów.

Mateusz Groszek
Analityk Rynków Finansowych


Ostrzeżenie o Ryzyku

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 83% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.