Admiral Markets Group składa się z następujących firm:

Admiral Markets Cyprus Ltd

Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
Strona dostępna tylko w języku angielskim
KONTYNUUJ

Admiral Markets AS

Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ

Admiral Markets UK Ltd

Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Regulator efsa fca

Witamy w dziale Analiz Premium

Uzyskaj natychmiastowy i całkowicie bezpłatny dostęp do naszego działu Analiz Premium zawierającego wiadomości rynkowe, analizę techniczną, kalendarz inwestora oraz globalne wskaźniki nastrojów zagregowanych z ponad tysiąca źródeł mediów finansowych. Zawartość działu dostarczana jest przez wiodące firmy finansowe - Dow Jones, Trading Central, a także Acuity.

Aby skorzystać z pełnego i nieograniczonego dostępu, otwórz rachunek rzeczywisty lub wypróbuj wersję podstawową otwierając rachunek demo.

Jak uzyskać dostęp?

Jeśli posiadasz rachunek Admiral Markets

Aby uzyskać bezpośredni dostęp do Analiz Premium, wypełnij formularz wpisując swoje dane logowania do Gabinetu Inwestora.

Jeśli nie posiadasz rachunku Admiral Markets

Otwórz rachunek Admiral Markets w Gabinecie Inwestora i otrzymaj dostęp do Analiz Premium.

Wspierany przez:
 

Kalendarz ekonomiczny w czasie rzeczywistym

Kalendarium ekonomiczne i terminarz spółek zapewni Ci najnowsze informacje o rynku

Najnowsze informacje Finansowe

Handluj na podstawie tych samych informacji finansowych, co profesjonalni traderzy

Analizy Techniczne światowej klasy

Zoptymalizuj swój trading dzięki gotowym do wykorzystania analizom technicznym

Wizualizacja nastrojów rynkowych

Handluj na podstawie danych o nastrojach rynkowych, w oparciu o najnowsze wiadomości

Wydarzenia gospodarcze i rynkowe

Poznaj nadchodzące publikacje danych makroekonomicznych i bądź przygotowany na duże ruchy rynkowe dzięki łatwemu w obsłudze kalendarzowi dostarczonemu przez Dow Jones. Ponadto, bądź na bieżąco z harmonogramem wypłat dywidend i innymi wydarzeniami związanymi z akcjami z Twojego portfela inwestycyjnego.

Zarejestruj się bezpłatnie w otrzymasz dostęp do harmonogramu wydarzeń, które mają wpływ na rynki światowe i najpopularniejsze blue chipy na świecie.

Wiadomości rynkowe w czasie rzeczywistym

Uważnie śledź światowe rynki czytając wszystkie najważniejsze wiadomości gospodarcze i doniesienia ze spółek dostarczane przez Dow Jones - wiodącej firmy z branży informacji finansowej. Uzyskaj bieżące aktualizacje i podstawowe analizy rynku Forex, indeksów giełdowych, towarów i rynków papierów wartościowych, z wygodnymi funkcjami pozwalającymi na zapoznanie się z tym, co naprawdę jest dla Ciebie ważne.

Zarejestruj się i uzyskaj bezpłatny dostęp do naszej Analizy Premium, która umożliwi Ci podejmowanie świadomych decyzji handlowych i inwestycyjnych.

Pomysły inwestycyjne

Za pomocą kilku kliknięć znajdziesz najlepsze możliwości do handlu praktycznie na wszystkich głównych rynkach opierając się na analizie technicznej Trading Central.

Zarejestruj się u nas, a będziesz otrzymywać pomysły inwestycyjne 24/5, dzięki czemu oszczędzisz czas i wysiłek związany z przygotowaniem analiz rynkowych.

Nastroje na rynkach światowych

Sprawdź w prosty sposób, co światowe media finansowe myślą o najbardziej popularnych rynkach, wykorzystując zaawansowaną technologię uczenia maszynowego z silnikiem Acuity. Sentyment rynkowy stanowi zagregowane podsumowanie przeglądu istotnych słów kluczowych z tysięcy źródeł informacji, których przetworzenie zajęłoby lata. Tymczasem Ty, za pośrednictwem platformy Analiz Premium masz do nich nieograniczony dostęp.

Zarejestruj się bezpłatnie a będziesz mógł przeanalizować nastroje na światowych rynkach.

Gabinet Inwestora to panel klienta Admiral Markets, na którym można otwierać nowe rachunki handlowe zarówno demonstracyjne, jak i rzeczywiste, uzyskać dostęp do już istniejących, wpłacać lub wypłacać środki, pobierać oprogramowanie transakcyjne i wiele więcej. Gabinet Inwestora to panel klienta Admiral Markets, na którym można otwierać nowe rachunki handlowe zarówno demonstracyjne, jak i rzeczywiste, uzyskać dostęp do już istniejących, wpłacać lub wypłacać środki, pobierać oprogramowanie transakcyjne i wiele więcej.

Ostrzeżenie o Ryzyku

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.