76% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z tym dostawcą. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 76% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Admiral Markets Group składa się z następujących firm:

Admiral Markets Cyprus Ltd

Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
KONTYNUUJ

Admiral Markets AS

Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ

Admiral Markets UK Ltd

Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Regulator CySEC efsa fca

Analiza USD/JPY - twarde wsparcie

Grudzień 12, 2019 14:58

Na parze walutowej USD/JPY od dłuższego czasu obserwujemy szeroką konsolidację. Trend się tu zagubił. Ale nie oznacza to, że nie ma okazji to zagrywki.

Źródło: Admiral Markets USD/JPY wykres H1 od 9 października 2019 do 12 grudnia 2019. Uwaga: wyniki osiągnięte w przeszłości nie gwarantują podobnych w przyszłości.

Pas wahań w ramach trendu bocznego jest dość szeroki. Obecnie wykres znajduje się w okolicy dolnego ograniczenia. Co ciekawe, poziom wsparcia na 108,40 był już trzykrotnie atakowany i za każdym razem popyt dawał radę się wybronić. Właśnie obserwujemy odbicie po trzeciej próbie. Wcześniejsze odbicia miały coraz mniejsze wielkości. Aktualne również jest mniejsze od poprzednich, co nie sugeruje niczego dobrego, ale trzeba też zauważyć, że jeszcze się ono nie zakończyło. Gdyby jednak cena ponownie miała testować to wsparcie to te wygasające odbicia byłyby czynnikiem, który wskazywałby na możliwość pokonania omawianego poziomu i pogłębienia spadku. Z drugiej strony pokonanie szczytu w okolicy 108,90 byłoby sygnałem, że tym razem akcja popytu jest mocniejsza.

Kamil Jaros

Główny Analityk

Niniejszy materiał nie zawiera i nie powinien być interpretowany jako zawierający porady inwestycyjne lub rekomendacje inwestycyjne lub ofertę lub zachętę do zawierania transakcji na instrumentach finansowych. Należy pamiętać, że analizy instrumentów finansowych, które odnoszą się do wyników osiągniętych w przeszłości, mogą się zmieniać w czasie. Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji inwestycyjnej, powinieneś zasięgnąć porady niezależnego doradcy finansowego, aby upewnić się, że rozumiesz związane z tym ryzyko.