76% inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z tym dostawcą. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 76% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Admiral Markets Group składa się z następujących firm:

Admiral Markets Cyprus Ltd

Nadzorowany przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)
KONTYNUUJ

Admiral Markets AS

Nadzorowany przez Estonian Financial Supervision Authority (EFSA)
KONTYNUUJ

Admiral Markets UK Ltd

Nadzorowany przez Financial Conduct Authority (FCA)
KONTYNUUJ
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Uwaga: Jeśli zamkniesz to okno bez wyboru spółki operacyjnej, zgadzasz się kontynuować zgodnie z regulacjami FCA.
Regulator CySEC efsa fca

Analiza SILVER - zagranie na koniec korekty

Listopad 15, 2019 10:29

Rynek srebra wykonał w tym roku znaczącą falę wzrostową. Teraz kreśli korektę, która wydaje się być dość złożoną strukturą. Na razie nie wygląda na to, by się ona skończyła.

Źródło: Admiral Markets Silver wykres H4 od 27 lutego 2019 do 15 listopada 2019. Uwaga: wyniki osiągnięte w przeszłości nie gwarantują podobnych w przyszłości.

Korekta spadkowa na srebrze trwa już od początku września. Biorąc pod uwagę zakres ruchu skorygowana została połowa wcześniejszej imponującej fali wzrostowej. Można więc powiedzieć, że skala korekty jest znacząca i szukać oznak jej zakończenia. Jeśli jednak weźmiemy pod uwagę kształt ruchu to można odnieść wrażenie, że faza spadku jeszcze się nie zakończyła.

Na wykresie ceny srebra można wyznaczyć linię spadkową opartą o dwa lokalne szczyty oraz linię do niej równoległą, opartą o dołek między tymi szczytami. Jest całkiem możliwe, że uzyskany dzięki temu kanał spadkowy będzie pracował, a tym samym cena zejdzie do dolnego ograniczenia, które wkrótce znajdzie się w pobliżu poziomu wsparcia w okolicy 16,10. Taki ewentualny ruch spadkowy może się rozpocząć teraz, ale może również mieć swój początek nieco wyżej, w okolicy oporu na 17,45. Gdyby cena się do tego oporu zbliżyła, byłaby to dobra okazja do poszukiwań sygnałów sprzedaży, na które warto byłoby zareagować.

Kamil Jaros

Główny Analityk

Niniejszy materiał nie zawiera i nie powinien być interpretowany jako zawierający porady inwestycyjne lub rekomendacje inwestycyjne lub ofertę lub zachętę do zawierania transakcji na instrumentach finansowych. Należy pamiętać, że analizy instrumentów finansowych, które odnoszą się do wyników osiągniętych w przeszłości, mogą się zmieniać w czasie. Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji inwestycyjnej, powinieneś zasięgnąć porady niezależnego doradcy finansowego, aby upewnić się, że rozumiesz związane z tym ryzyko.